Опитування показало катастрофічно низьку підтримку Путіна в РФ

У російського лідера ніколи так не падали електоральні симпатії.

Путін
Путін втрачає голоси російських виборців / Reuters

Підтримка народом Росії президента РФ Володимира Путіна знизилася до історичного мінімуму.

Як йдеться в новому соціологічному дослідженні Левада Центру, діяльність глави Кремля підтримують 59% респондентів, 33% — не підтримують, а 8% не знають, що сказати у відповідь на запитання.

Опитування демонструє, що роботу прем'єр-міністра країни Михайла Мішустіна схвалює 46% респондентів, а не схвалюють — 23%, 32% — важко відповісти.

Дослідники констатують, що у Путіна ніколи за час його знаходження в Кремлі не було такого низького рівня підтримки. Попередній мінімум був зафіксований в березні 2013 року (63%) і нинішньому березні (теж 63%). Найбільша підтримка у російського лідера була в 2015 році, за рік після анексії Криму – вона склала 85%.

Опитування проводилося шляхом телефонного інтерв'ю 24-27 квітня. У ньому взяли участь 1 608 осіб. Статистична похибка не більше 2,4%.

Як раніше повідомлялося, в Україні лідером електоральних симпатій залишається партія Володимира Зеленського Слуга народу. Якби вибори до Верховної Ради відбулися наприкінці квітня, до парламенту пройшли б чотири партії.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський залишається лідером електоральних симпатій українців. Якби вибори президента відбулися наприкінці квітня, понад 42% українців проголосували б за чинного президента.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти