Глави держав-гарантів мирного врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі між Вірменією та Азербайджаном - США, Росія і Франція - зробили "неприпустиму" заяву, закликавши Єреван і Баку до відновлення мирних переговорів. З такою заявою виступив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.
За його словами, спочатку Мінська група ОБСЄ повинна вимагати виведення військ Вірменії з Нагірного Карабаху – і тільки потім можна починати працювати над припиненням вогню.
читайте такожУ Ердогана допустили участь Туреччини у війні в Нагірному Карабасі"Неприпустимо, щоб Мінська група зараз вимагала припинення вогню в Нагірному Карабасі. Вони повинні вимагати, щоб спочатку Вірменія поклала край своїй окупації Нагірного Карабаху", – заявив Ердоган.
При цьому Ердоган вважає думку Трампа, Путіна і Макрона в цьому питанні несуттєвою.
"Для нас неважливі заклики дволичних країн, які ігнорують окупацію Карабаху", - заявив він.
Ердоган нагадав, що за 30 років проблема Нагірного Карабаху так і не була вирішена, і вихід тільки один: повернути окуповані території Азербайджану.
Конфлікт в Нагірному Карабасі – останні новини
- Збройне протистояння Азербайджану і Вірменії в районі Нагірного Карабаху загострилося вранці 27 вересня. Єреван звинуватив азербайджанську сторону в обстрілі мирних селищ у невизнаній НКР. У Баку заявили про провокацію Азербайджану і оголосили контрнаступальну операцію.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв вважає, що мирні переговори щодо врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі фактично зірвані, тому Баку має намір відновити свою територіальну цілісність.
- У Вірменії заявили, що у зв'язку зі сформованими подіями Єреван готовий розглянути можливість визнання незалежності Нагірного Карабаху.
- У Єревані також запевнили, що Вірменії доводиться воювати не тільки проти Азербайджану, але і проти Туреччини.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред