Лоліта розповіла про "п*здюлі" через Крим у Росії

Після фрази про Крим був інформаційний вкид, поділилася співачка.

Вона повідомила, що отримала п*здюлів у РФ через фразу про Крим
Лоліта Мілявська сказала, що отримала "п*здюлів" у Росії через фразу про Крим / Скріншот

Російська співачка Лоліта Мілявська стверджує, що в РФ отримала "п*здюлів" через фразу, в якій зізналася, що у душі для неї захоплений Крим – Україна.

Першим з ранку зателефонував та розбудив колега Філіп Кіркоров і запитав – "Що у тебе сталося?", розповіла виконавиця в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, пише видання Гордон.

За словами співрозмовниці, вона відповіла колезі – "Та нічого начебто", а потім зрозуміла, що був вкид.

"Яких п*здюлів я отримала в Росії за цю фразу... (фраза висловлена в інтерв'ю у грудні 2018-го, вона звучала – "Для мене Крим – це Україна в душі" – Ред.)", – стверджує вона.

Співачка наголосила, що на неї "повісили" визнання півострова.

"...Вкид зробили так, що "Мілявська визнала...". Твою мати, хто така Мілявська? Я взагалі дипломат? "Мілявська визнала Крим". Більшого абсурду я навіть уявити собі не могла...", – поділилася артистка.

Раніше Лоліта Мілявська стверджувала, що не визнавала Крим російським. Також співачка говорила, що Україна віддала півострів, Київ не вкладав у нього, а РФ "побудувала аеропорт та хоч одну дорогу".

Анексія Криму

У березні 2014 року в Криму під дулами російських військових пройшов так званий "референдум" про статус півострова, більшість жителів нібито висловилися за приєднання до РФ. Пізніше Росія анексувала Крим. В Україні влада визнали 20 лютого 2014 року датою початку захоплення півострова.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти