У Білорусі художниця намалювала грудьми портрет Лукашенка: відео 18+

Дівчина влаштувала фотосесію на тлі трактора в полі.

Лукашенко
Лукашенко надихнув художницю / Reuters

У Білорусі студентка факультету міжнародних відносин БГУ Надія Матієвська намалювала власними оголеними грудьми портрет президента Олександра Лукашенка.

"Подумала: чому б не написати щось сміливе? Взагалі, дуже цікаво малювати портрети літніх людей — зморшки, обсяг показати", - роботу дівчина представила в Instagram.

Надія уточнила, що ця картина не була замовленням і не несе ніякого політичного навантаження.

"Всім по п'ятдесят" - це робоча назва картини і білоруський лідер зображений на ній із чаркою в руці. Користувачі припустили, що на полотні президент п'є за здоров'я білорусів, які ризикують на тлі пандемії заразитися коронавірусом.

У Білорусі художниця намалювала грудьми портрет Лукашенка: відео 18+
/ Фото: Instagram/Надія Матиевская

"Вибачте, трактор не вліз", - підписала вона свою картину розміром 50 на 50 сантиметрів.

Пізніше дівчина влаштувала з картиною фотосесію на полі біля трактора. Як відомо, цю локацію дуже любить Лукашенко, який часто згадує про аграріїв Білорусі.

Нагадаємо, під час швидкого поширення китайської коронавіруса по світу, президент Білорусі Олександр Лукашенко різко висловився про віддалену роботу вдома у зв'язку з карантином.

Раніше писав Главред, що під час пандемії Лукашенко продовжує вести звичний спосіб життя, не дотримується карантину і займається спортом.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти