На карантин начхати: Лукашенко назвав найкращий засіб проти вірусу

Голова Білорусі похвалився, що не боїться вірусу і грає в хокей.
Лукашенко
Лукашенко не боїться коронавірусу і грає в хокей / Reuters

Поки моторошний коронавірус "косить" населення країн світу, лідер білорусів Олександр Лукашенко продовжує вести звичний спосіб життя, не дотримується карантину і займається спортом.

Так, після гри в хокей, він назвав перебування на льоду найкращим антивірусним засобом, а також зізнався, що пандемія коронавірусу ніяк не вплинула на його спосіб життя. Відео з коментарем Лукашенка опублікував телеканал ОНТ в YouTube.

читайте такожВід ненаситного вірусу померла іспанська принцеса

"Треба сказати, що краще померти стоячи, ніж жити на колінах", - підкреслив Лукашенко.

"Чи може мене зупинити від виходу на лід? А навіщо? Можна, але навіщо? Я не розумію! Тут немає ніяких вірусів. Ось ти ж не помітила, що вони літають? І я теж не бачу! Це холодильник, це найкраще здоров'я. Краще, ніж спорт, а особливо лід, холодильник цей... Це справжнісінькі антивірусні ліки", - також сказав президент Білорусі.

Коронавірус в Білорусі

Раніше писав Главред, що Лукашенко заявив, що громадяни країни точно не помруть з голоду у зв'язку зі смертоносним китайським коронавірусом, через який була оголошена пандемія. Якщо в країні не буде гречки, є картопля, розповів глава держави під час візиту на ВАТ Белгіпс, повідомив Телеканал ОНТ. За його словами, в Білорусі запасів гречки вистачить на пів року.

Також нагадаємо, Олександр Лукашенко, у якого раніше двічі підозрювали захворювання коронавірусом, категорично відмовляється повертати в країну громадян, які виїхали після попередження про пандемію китайського вірусу.

При цьому президент уточнив, що влада просила людей не залишати Білорусь через епідемію коронавірусу нового типу COVID-19.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти