"Втрачаєте країну": "няш-мяш" розпсихувалася через нові правил виїзду до РФ для українців

Наталія Поклонська знову згадала про фашистів і бандерівців
Наталія Поклонська
Наталія Поклонська / "НТВ"

Колишня прокурор анексованого Росією Криму Наталія Поклонська не змогла промовчати з приводу посилення правил виїзду з України у РФ. Так, вона уїдливо заявила, що українські паспорти скоро вже не будуть потрібні на догоду ЄС і США.

"А навіщо людині паспорт тієї держави, яка намагається знищити все найдорожче і найцінніше? Адже там хочуть стерти пам'ять про наших дідусів та бабусь, які загинули, борючись з фашистами... Бандерівців — зрозуміти і пробачити... І не треба ходити на паради Перемоги... Адже це ж не по фэншую нової держави! А якщо хтось посміє сказати, що українці та росіяни — братній народ, то... "Не смійте так говорити! Це держзрада! Ви зрадник!" - обурилася в своєму Telegram-каналі няш-мяш.

При цьому у своїх маразматичных міркуваннях пособниця окупантів вказала, що "звичайний паспорт громадянина України не обіцяє нічого хорошого... та й не має нічого спільного зі справжньою Україною... Це шлях до саморуйнування".

"Панове керівники, ви втрачаєте країну, ви рушите фундамент, на якому завжди стояла Україна. Після держперевороту нинішня українська держава все далі й далі віддаляється від тієї, справжньої України...", - завершила свій монолог Поклонська.

'Втрачаєте країну': 'няш-мяш' розпсихувалася через нові правил виїзду до РФ для українців

Як раніше повідомляв Главред, нові правила перетину кордону з Російською Федерацією у неділю, 1 березня, набрали чинності.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти