"Тарифи - пограбування українців": полтавці збунтувалися і перекрили трасу Київ-Харків

18 січня 2021, 13:27оновлено 18 січня 2021, 14:02
229
Протестувальники вимагали направляти газ українського видобутку виключно на потреби українських споживачів.
'Тарифи - пограбування українців': полтавці збунтувалися і перекрили трасу Київ-Харків
Жителі Полтави бунтують через тарифи / poltava.to

Жителі Полтави вийшли на вулиці проти підвищення тарифів, попри те, що Кабінет Міністрів затвердив граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр.

Як повідомляє Telegram-канал "Протест", у понеділок, 18 січня, полтавці перекрили трасу Київ-Харків, протестуючи проти підвищення тарифів. Мітингувальники вимагають зниження тарифів на газ і його транспортування і стверджують, що висока ціна на газ є непосильною для багатьох українців.

"Протестувальники вимагали направляти газ українського видобутку виключно на потреби українських споживачів, що дозволить зменшити ціну на газ +/- до 2 гривень. Газ по 2 не міф, а реальність", - йдеться в повідомленні.

'Тарифи - пограбування українців': полтавці збунтувалися і перекрили трасу Київ-Харків
Жителі Полтавщини протестують / t.me/ukr_protest
'Тарифи - пограбування українців': полтавці збунтувалися і перекрили трасу Київ-Харків
Трасу Київ-Харків заблоковано / poltava.to

Як повідомляє видання Полтавщина, кілька десятків протестувальників безперервно переходять по пішохідному переходу і тримають плакати: "Українцям - український газ", "Тарифи - пограбування українців" і "Ні - корупційної влади".

Тарифи в Україні - про що йшлося раніше:

  • Глава уряду Денис Шмигаль у середу, 13 січня, заявив, що влада після консультації ухвалила рішення впровадити державне регулювання ціни на газ для побутових споживачів і має намір закріпити її на рівні 6,99 грн за кубічний метр до кінця опалювального періоду.
  • 13 січня в Офісі президента заявили, що держава вирішила встановити ціни на газ для населення нижче ринкових, унаслідок чого українці зможуть заощадити до 30% у своїх комунальних платіжках.
  • 11 січня президент України Володимир Зеленський під час енергетичної наради доручив уряду терміново розв'язати питання з тарифами на газ для населення.
  • В Україні прокотилася хвиля протестів через підвищення комунальних тарифів.
  • З 1 січня в Україні діє нова ціна на газ, яку запропонували постачальники газу в межах відкриття конкурентного ринку газу.
  • Газопостачальні компанії пропонують населенню України в січні купувати газ за ціною від 6,99 до 10,8 грн за кубометр, водночас мінімальна ціна вища за грудневу ціну на 11%, а максимальна - на 20,5%.
  • Крім того, з 1 січня в Україні почали діяти нові тарифи на транспортування газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти