"Метінвест" побудує новий прокатний цех: викиди будуть в 1,5-3 рази нижче допустимих норм

У новому цеху планується випускати холоднокатаний і оцинкований прокат, а також прокат з полімерним покриттям.

Метінвест
Фото metinvestholding.com

Продукція нового прокатного цеху гірничо-металургійної групи "Метінвест", перший етап будівництва якого запланований на 2022-2024 роки, дозволить українському бізнесу продовжувати бути конкурентним на світовому ринку сталі, де ведеться боротьба за якість і вартість виробництва.

У новому цеху планується випускати холоднокатаний і оцинкований прокат, а також прокат із полімерним покриттям - продукти з високою доданою вартістю.

"Прокат із покриттям (оцинкований і пофарбований рулон) - це преміальна продукція, яка використовується в будівництві та машинобудуванні. До того ж сьогодні пофарбований рулон не представлений в продуктовій лінійці "Метінвесту". Наявність сучасного виробництва холоднокатаної продукції, який є одним з найбільш затребуваних продуктів на українському ринку, забезпечить довгострокову конкурентну перевагу на внутрішньому ринку України і на експортних цільових ринках", - відзначили в компанії.

Продукція нового цеху призначена в основному для українського ринку. Сьогодні левову частку в Україні займає неякісний імпортний рулон з покриттям. Крім того, новий прокат експортуватиметься до країн СНД і Європи, що дозволить українському бізнесу продовжувати бути конкурентним на світовому ринку сталі.

Увесь технологічний ланцюжок, включаючи машину безперервного лиття заготовки та реконструйований стан 1700, буде новим. Таким чином, "Метінвест" на всіх етапах - від напівфабрикатів до прокату з покриттям - випускатиме продукцію світового рівня якості.

При цьому в новому цеху буде встановлено високоефективне газоочисне обладнання, яке відповідає екологічним стандартам України та Європи. В результаті викиди шкідливих речовин будуть у 1,5-3 рази нижче гранично допустимих норм, а споживання палива знизиться на 20%.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «"Метінвест" побудує новий прокатний цех: викиди будуть в 1,5-3 рази нижче допустимих норм». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Місячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: доленосний день, збитки або любов усього життяМісячний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: доленосний день, збитки або любов усього життя Абсолютно голі актриси Жіночого кварталу в одних туфлях розповіли про важливу проблемуАбсолютно голі актриси Жіночого кварталу в одних туфлях розповіли про важливу проблему Любовний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: весілля, помста суперників або зрадаЛюбовний гороскоп на тиждень 25-31 жовтня: весілля, помста суперників або зрада На зустрічі Путіна і Байдена буде не до УкраїниНа зустрічі Путіна і Байдена буде не до України Алек Болдвін під час знімань фільму випадково застрелив операторкуАлек Болдвін під час знімань фільму випадково застрелив операторку

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти