Коронавірус в Україні паралізував економіку та повністю змінив освітній процес. Починаючи з середини березня, коли ввели загальнонаціональний карантин, школи перейшли на дистанційне навчання.
Незважаючи на пом'якшення карантину діти до школи не підуть до кінця навчального року – навчання закінчиться дистанційно.
Разом з тим 73% школярів у столиці роблять уроки самостійно, 21 % з батьками, а 1% з репетиторами, йдеться у результатах опитування, яке провела Освітня агенція міста Києва.
За інформацією, соціологи опитали 34 тисячі учнів, батьків та вчителів Києва, пише ZN.UA.
Також опитування показало, що під час карантину у третини учнів знизився інтерес до навчання. Але 14% школярів відповіли навпаки: їм стало цікавіше вчитися.
Зокрема, близько 56% школярів зазначили, що під час карантину у них з'явилося більше труднощів з виконанням домашніх завдань. Серед них – неможливість якісно зрозуміти навчальний матеріал, відсутність ефективного контролю з боку вчителів, зниження інтересу до навчання та інші.
Половина ж опитаних учителів вважають, що головна складність дистанційного навчання — це неможливість контролювати, як учні засвоюють вивчений матеріал. При цьому 18% учителів поскаржилися, що взагалі не можуть визначити рівень досягнень своїх учнів.
читайте такожПрощай, школо: Міносвіти оприлюднило дати завершення навчального рокуНагадаємо, раніше завідуюча відділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського, вірусолог, доктор медичних наук Алла Мироненко в коментарі Главреду заявила, що вірус повернеться з новою силою, щойно діти підуть до школи.
"Дітей, особливо в молодших класах і в дитячих садах, буде важко змусити носити маски, і тому тут не можна чекати того ж ефекту, що і від дорослих", - зазначила Мироненко.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред