Головне:
- Посадовця КМДА викрили на отриманні фейкової 2 групи інвалідності
- Йому було безпідставно нараховано та виплачено 283 тисяч гривень пенсійних виплат
- Чиновнику світить 5 років ув'язнення
Посадовець КМДА неправомірно оформив другу групу інвалідності. Про це повідомила Київська міська прокуратура.
Зазначається, що посадовцю повідомлено про підозру у підробленні та використанні підроблених медичних документів.
"За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру у підробленні та використанні підроблених медичних документів (ч.ч. 3, 4 ст. 358 КК України) та у заволодінні коштами Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (ч. 3 ст. 190 КК України) директору одного із Департаментів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", – йдеться у повідомленні.
За даними слідства, директор департаменту міської державної адміністрації, діючи у змові із невстановленими на цей час особами, організував підроблення медичних документів про нібито наявність у нього тяжких захворювань, використовуючи які звернувся до районної медико-соціальної служби та отримав статус особи з другою групою інвалідності.
В результаті цього, протягом 2022-2024 років підозрюваному було безпідставно нараховано та виплачено 283 тисяч гривень пенсійних виплат.
У Нацполіції додали, що незаконна оборудка може обернутися чиновникові п'ятьма роками ув'язнення.
Варто підкреслити, як повідомляє "Українська правда", посилаючись на джерела, йдеться про Руслана Світлого.
Скандали з фальшивими інвалідностями - останні новини
Нагадаємо, як повідомляв Главред, у різних регіонах України ліквідовано нові схеми ухилення від мобілізації. Зокрема, затримано посадовців МСЕК та лікарів ВЛК. Посадовці брали хабарі від 2 до 10 тисяч доларів США, щоб "допомогти" військовозобов'язаним уникнути призову. Вони виготовляли фіктивні медичні висновки.
7 листопада посадовицю Центральної медико-соціальної експертизи (МСЕК) затримали на хабарі за сприяння в оформленні інвалідності за 2 тис. доларів для звільнення від військової служби.
Крім того, 29 жовтня ДБР викрило в одеській обласній МСЕК багатомільйонну схему заробітку на встановленні фіктивної інвалідності військовозобов’язаним.
Читайте також:
- "Мій проект": Арестович заявив, що він "призначив" Залужного головнокомандувачем
- Після заяви про "голодних українок": скандального професора покарають - деталі
- ДБР затримало скандального ексначальника Одеського обласного ТЦК на виході з СІЗО
Що таке Національна поліція України?
Національна поліція України — центральний орган виконавчої влади, що забезпеченує охорону прав і свобод людини, протидію злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку. Діяльність Національної поліції спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ згідно із законом, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред