Реєстрація на WhiteBIT: швидко не означає небезпечно

Чи є процес реєстрації на криптовалютній біржі лакмусовим папірцем її надійності?

Швидка реєстрація = платформа захищена погано? А чи важливо, як біржу оцінює бізнес? У нашому новому матеріалі представник криптовалютної біржі WhiteBIT розклав ці та інші питання по поличках.

Якісно побудований сайт, швидка реєстрація, кошти не пропали з гаманця після поповнення. Та і в цілому враження таке, наче на тебе тут чекали. Все вірно, так виглядає надійна біржа криптовалют!

Швидка реєстрація – це нормально

Процес реєстрації має бути швидким: платформа повинна зробити запит на всі необхідні процедури із захисту даних клієнта в особистому кабінеті (виконувати їх чи ні – це вже право користувача).

Криптовалютні біржі по-різному розробляють процес реєстрації. На WhiteBIT він займає декілька хвилин з комп’ютера, та дещо довше з мобільного.

Реклама

Реєстрація на WhiteBIT

Перш за все натисніть на кнопку реєстрації у правому верхньому кутку сайту. Перед вами з’явиться відповідна форма, де треба буде:

 • Ввести адресу електронної пошти (заздалегідь переконайтеся, що ваша пошта захищена надійним паролем).
 • Придумати пароль (важливо вибирати складні унікальні комбінації з цифр і символів верхнього і нижнього регістрів і нікому не розголошувати цю інформацію).
 • Для підтвердження ввести пароль ще раз.
 • Ознайомитися з Умовами користування та Політикою конфіденційності біржі та прийняти їх, відмітивши пункт галочкою.
 • Підтвердити, що ви не є громадянином однієї з країн, де WhiteBIT не надає своїх послуг.

Завершіть реєстрацію у два кліки:

 • Натисніть "Реєстрація"
 • Перейдіть за посиланням, що прийде у листі на вказану електронну пошту.

Безпека WhiteBIT та довіра з боку бізнесу

Біржа WhiteBIT адмініструється цілою групою компаній, які є частиною холдингу. Основна компанія групи — Clear White Technologies (Hong Kong). Відповідно до законодавства цієї юрисдикції діяльність з обміну віртуальними активами не підлягає ліцензуванню і є дозволеною.

Централізовані біржі (CEX) зберігають кошти своїх користувачів на холодних гаманцях, які не мають підключення до Інтернету, тому викрасти їх практично неможливо.

WhiteBIT посилює кібербезпеку за допомогою:

 • Firewall вебдодатків (WAF);
 • двофакторної аутентифікації (2FA);
 • KYC (Know Your Customer);
 • білого списку адрес;
 • антифішингового ПЗ.

Ставлення та думка криптоспільноти є також важливими для проєкту. Перевірити їх просто: можна уточнити, чи був лістинг біржі на CoinMarketCap та CoinGecko, і які її позиції в рейтингу найбільш захищених криптоплатформ світу CER.live.

viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
Найсмачніший і швидкий пиріг з лаваша: готувати всього 15 хвилинНайсмачніший і швидкий пиріг з лаваша: готувати всього 15 хвилин Чорне міні і стрижка "під хлопчика": 72-річна Алла Пугачова заінтригувала фанатівЧорне міні і стрижка "під хлопчика": 72-річна Алла Пугачова заінтригувала фанатів Платіжки за газ: українці скаржаться на "космічні" сумиПлатіжки за газ: українці скаржаться на "космічні" суми Злата Огневич в прозорій сітці поманила "булочками" і розповіла, навіщо пішла на ХолостячкуЗлата Огневич в прозорій сітці поманила "булочками" і розповіла, навіщо пішла на Холостячку Путін закинув ноги на стіл і збиткується з ЗаходуПутін закинув ноги на стіл і збиткується з Заходу

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять