Як пройти ЗНО-2021 на відмінно: добірка корисних YouTube-каналів

2 травня 2021, 13:45
423
Вони містять відеоуроки з найактуальніших предметів, записи вебінарів, а також лайфхаки для підготовки та складання цьогорічного ЗНО.
ЗНО 2021
Підготовка до ЗНО 2021: найкращі помічники / УНІАН

Попри карантини та локдауни, ЗНО було і залишається непохитною константою. Вже менше ніж через місяць стартує основна сесія, яка визначить (чи) майбутнє сотні тисяч випускників.

Про те, як підготуватися до ЗНО, написані сотні заміток, лайфхаків і технік. Ми взяли на себе сміливість написати ще одну, але без складносурядних алюзій. Тут зібрана добірка платформ та YouTube-каналів, які допоможуть перейти в інтенсивний режим підготовки або ж просто освіжити вже освіжене.

ILEARN

"Я вчуся" являє собою щось середнє між освітнім проєктом і соціальною платформою. Тут представлено широкий спектр найрізноманітніших тестів, курсів і вебінарів, на яких викладачі доступно пояснюють особливо складні теми. Якщо є бажання, там також можна початися з іншими вступниками і викладачем через Telegram або Instagram, приєднавшись через QR-код.

Тести допомагають закріпити засвоєні теми, перевірити себе і потренуватися перед проходженням ЗНО. Зазначається, що онлайн-курси розроблені за принципом мікронавчання [навчання невеликому обсягу матеріалу за короткий проміжок часу]. Кожен курс складається з коротких відео, подкастів і завдань.

На Youtube-каналі можна підготуватися до ЗНО з математики з Вікторією Гайдар, дізнатися лайфхак з української мови від Ігоря Хворостяного, послухати історію України в історіях з Ярославом Переходько і підтягнути англійську.

Родзинка платформи – гейміфікація, яка робить навчальний процес більш фривольним. Кожен охочий в ході навчання може заробляти "вчібакси", прокачувати свого персонажа, відстежувати власний прогрес і змагатися з однолітками.

Імені Т. Г. Шевченка

Канал імені Тараса Григоровича Шевченка про українську історію та культуру заснували брати Капранови – українські письменники, видавці, публіцисти та громадські діячі. Вони принесли на майданчик яскраво виражену українську ідеологію, а також Святий Грааль при підготовці до ЗНО з історії – "Історія України за 10 хвилин".

Але й окрім нього тут ще багато цікавого – від таємниць і зрад до перемог і досягнень нашої історії.

ЕКЗАМ

Альтернативний погляд на асоціативний ряд при згадці "репетитор". Платформа зібрала під своє крило молодих і харизматичних викладачів, які окрім великої бази знань, запропонують індивідуальний план підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання заздалегідь, а також поділяться всілякими лайфхаки.

А ще ви зможете знайти на каналі поради про те, як правильно готуватися, швидко і ефективно запам'ятати правила, формули, дати. Також ви дізнаєтесь про зміни у програмі ЗНО та актуальні Топ'и найважчих завдань з різних предметів.

ZNOUA

На цьому каналі можна підготуватися до ЗНО з англійської, математики, української мови, історії, географії, біології та хімії. Також можна пройти пробні тести і ЗНО за минулий рік разом з викладачами, а ще послухати подкасти з аналізом творів з української літератури.

Якщо буде зовсім нудно, колектив створив добірку реп-треків з важливими датами з історії України, часами англійської мови та формулами з математики.

На ZNOUA, окрім навчальних відео, також містяться поради щодо вступної кампанії, відео для вчителів, які готують до ЗНО онлайн, поради для школярів, як побороти страх під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Тут вам порадять, ким стати: маркетологом, біологом, економістом, журналістом або медиком. Розкажуть, як вступити до університету ім. Грінченка, Богомольця або Шевченка. Підкажуть, де вчитися на графічного дизайнера, фітнес-тренера або візажиста.

В одній з попередніх заміток ми зібрали добірку відеоігор, "гамаючи" в які можна несвідомо тренувати власний мозок і підтримувати його в тонусі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти