
Коротко:
- Олександр Злотник поважає Ірину Білик
- Як він ставиться до її творчості
Український композитор Олександр Злотник розповів, як ставиться до української співачки Ірини Білик.
В інтерв'ю Дмитру Гордону композитор підкреслив, що Білик – одна з багатьох знаменитих артисток, які закінчили Київську академію музики імені Рейнгольда Глієра.
Злотник вважає, що співачка цікава не тільки як артистка, але і як людина.
"Але найбільше вона мені сподобалася як автор пісень. Ось тут вона... Деякі її пісні абсолютно прекрасні", – підкреслив Олександр.

Також він додав, що знайомий з Білик з часів її студентства, коли він уже був викладачем.

"Не дуже чисто вона співала... Емоційно – так. Але все одно четвірка у неї була – це дуже від мене було дуже круто. Зараз у мене прекрасні з нею стосунки, вона цінує, що вона закінчила Глієра. Тобто вона як товариш і співачка – хороша", – додав композитор.

Любиш чутки, плітки і скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Останні новини шоу-бізнесу
Відзначимо, як повідомляв Главред, відомий співак, а з недавніх пір ще й актор, Володимир Дантес висловився про особисте життя. У коментарі Наталії Тур Володимир зізнався, що не листується з дівчатами в соцмережах.
А також відома співачка Наталя Могилевська влаштувала собі відпочинок на природі далеко від міста і людей. Могилевська показала, як вона проводить час без дітей і чоловіка, а також засвітила обличчя без макіяжу.
Вас може зацікавити:
- Олександра Усика спіймали з новим іміджем на прогулянці з дружиною - деталі
- Альбіна Джанабаєва публічно довела зраду Валерія Меладзе - деталі
- Наталія Могильовська публічно представила молодого фаворита - деталі
Про особу: Ірина Білик
Ірина Білик - українська співачка, композитор і поет-пісняр. Народна артистка України (2008). Через високу популярність (особливо в 90-ті), любов до перевтілень і величезний вплив на формування української популярної музики Білик називають "українською Мадонною". Співачка випустила 12 студійних альбомів і 48 синглів. Найпопулярніші треки: "Так просто", "Ми будемо разом", "Рябина ала", "Любов. Яд" тощо.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред