Україна отримала першу медаль на Олімпіаді-2020 в Токіо

24 липня 2021, 12:57оновлено 24 липня 2021, 15:26
Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала бронзову медаль на літніх Олімпійських іграх.
Білодід
Дар'я Білодід завоювала "бронзу" на Олімпіаді-2020 / facebook.com/olympicua

Українська спортменка Дар'я Білодід виборола першу медаль для нашої збірної на літніх Олімпійських іграх, які проходять в Токіо.

Українка завоювала "бронзу" у змаганнях з дзюдо, повідомляє Главред з посиланням на трансляцію змагання.

Японка Фуна Тонакі здолала українку у складній боротьбі за участь у головному фінальному поєдинку. Однак Дарина залишила за собою право змагатися за "бронзову" медаль.

У вирішальному поєдинку Білодід здолала представницю Ізраїлю.

Як повідомляв Главред, на Олімпіаді-2020 в Токіо завершилися змагання з кульової стрільби з пістолета на 10 метрів серед чоловіків. Олімпійським чемпіоном став іранець Джавад Форугхі. Українець Павло Коростильов показав хороший результат, але вибув зі змагань за крок від медалі. Він опинився на четвертому місці в загальному заліку.

"Срібло" у змаганнях здобув Дамір Мікец з Сербії. "Бронзу" завоював Пан Вей з Китаю.

Як відомо, 23 липня в столиці Японії стартували літні Олімпійські ігри-2020. Олімпіада повинна була пройти в минулому році, але через пандемію була перенесена. З метою маркетингу 2020-й вирішили зберегти в назві.

Раніше українці розкритикували нову форму наших спортсменів на Олімпіаді. За словами дизайнерів, форма виготовлена в ніжній палітрі, що символізує надію і віру. Водночас вболівальники з недовірою сприйняли новий дизайн, розкритикувавши одяг, який, як вони вважають, виглядає як у "заробітчан".