Олімпіада-2020

"Бабка думала всі забули": у РФ розгорівся сильний скандал через відсторонення від змагань Вінер
У FIG порахували висловлювання Вінер образою і визнали порушенням правил Міжнародної федерації гімнастики.
6 березня 2023, 22:23СпортВідео
"Розбиваєш чоловічі серця": українська легкоатлетка поділилася спекотними фото з відпустки в Єгипті
Марина Бех-Романчук розповіла, що відпочиває вперше за останній рік.
7 жовтня 2021, 03:39Stars
Борець-депутат Беленюк вирішив продати золоту медаль Олімпіади-2020: на що підуть кошти
Титулований борець звернувся до своїх підписників у соцмережах.
6 жовтня 2021, 13:25Спорт
Призерці Олімпіади, яка віддала квартиру своєму тренеру, подарували автомобіль
Ірина Коляденко стала третьою в Токіо в змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 62 кілограм.
1 жовтня 2021, 14:20СпортВідео
"Захистила честь великої країни": чемпіонка, яка проміняла Україну на РФ "відзвітувала" Путіну
Спортсменка народилася в Донецьку, але у 2015 році отримала російське громадянство.
13 вересня 2021, 10:59Україна
"Ліжка витримували": українська спортсменка розповіла про секс на Олімпіаді в Токіо
Ольга Харлан розповіла. як "зачекинилася" в Токіо зі своїм другом.
4 вересня 2021, 17:40СпортВідео
Уже 5-те золото в Токіо: українець Максим Кріпак став 10-кратним чемпіоном Паралімпіади
Спортсмен займає першу сходинку в особистому заліку за кількістю медалей на Паралімпійських іграх в Японії.
3 вересня 2021, 15:48Спорт
У Запоріжжі срібному призеру Олімпіади-2020 дали бажане житло
Зараз борець Парвіз Насібов чекає премії обіцяної йому мером Запоріжжя Володимиром Буряком - і хоче відразу після її отримання запустити процес ремонту.
3 вересня 2021, 12:30Спорт
Тренер купував навіть речі: Ірина Коляденко пояснила, чому подарувала нову квартиру наставнику
Бронзова призерка Олімпіади-2020 віддала отриману квартиру тренеру Володимиру Яременку. Дівчина розповіла, як і коли у неї дозрів цей благородний план.
28 серпня 2021, 10:45УкраїнаВідео
Призерці Олімпіади, котра подарувала квартиру тренеру, вручили ще одне житло
26 серпня 2021, 00:07УкраїнаВідео
Жан Беленюк зізнався, що йому пропонували виступати за "збірну Криму"
Нещодавно росіяни в соцмережі пропонували йому придбати футболку з його зображенням на тлі мапи України без Криму.
17 серпня 2021, 23:56УкраїнаВідео
Олімпіада-2024 поповнилася новими видами спорту
Майбутні міжнародні змагання будуть більш молодіжними, міськими та гендерно збалансованими.
15 серпня 2021, 18:54Спорт
Олімпійського чемпіона Беленюка образили в центрі Києва
На спортсмена з расистськими образами напали невідомі молоді люди.
13 серпня 2021, 17:13УкраїнаВідео
Обійми з росіянкою: тренер Магучіх хоче покинути кар'єру після хейту
Тренер вказала, що їй надійшло безліч пропозицій переїхати до інших країн, у тому числі до Німеччини, в Росію, на Кіпр або в Австрію.
12 серпня 2021, 21:09СпортВідео
Обійми з росіянкою: Магучіх відповіла на хейт через скандал на Олімпіаді
Ярослава Магучіх заявила про те, що критика зробить її сильнішою.
12 серпня 2021, 10:58СпортВідео
"Фото є традиційним": у Федерації виправдали обійми Магучіх з росіянкою на Олімпіаді
У ФЛАУ нагадали про традицію вітання спортсменів на всіх без винятку турнірах.
12 серпня 2021, 10:24СпортВідео
Скандал України на Олімпіаді-2020: стало відомо, хто поїхав замість тренерів у Токіо
Серед 300 осіб, хто поїхав до Токіо були спортсмени, тренери, масажисти, медичний персонал.
10 серпня 2021, 20:49СпортВідео
Скандал з фото Магучіх: Кремінь оцінив обійми українки з росіянкою на Олімпіаді
Громадяни України зобов'язані користуватися державною мовою, нагадав Тарас Кремінь.
10 серпня 2021, 15:18СпортВідео
Призерам ОІ-2020 виплатять $2 млн: хто з українських атлетів заробить найбільше
За золоту медаль виплатять 125 тисяч доларів, за срібло заплатять 80 тисяч доларів, за бронзу – 55 тисяч доларів.
10 серпня 2021, 13:30СпортВідео
"Дика потворність": Фаріон назвала Магучіх "біосміттям" і зажадала повернути її олімпійську медаль
Ярослава Магучіх продемонструвала колабораціонізм, впевнена Ірина Фаріон.
10 серпня 2021, 11:23УкраїнаВідео
Скандал з Магучіх: Беленюк підтримав легкоатлетку після її фото з росіянкою
Олімпійський чемпіон заявив про цькування Ярослави Магучіх.
10 серпня 2021, 09:39СпортВідео
Беленюк різко розкритикував склад української делегації на Олімпіаді-2020
Нардеп-спортсмен зазначив, що сам мав певні складнощі у зв'язку з обмеженням на кількість тренерів на команду.
9 серпня 2021, 23:05СпортВідео
"Від'*біться від спортсменів": за Магучих після обіймів з росіянкою заступився каратист Горуна
У скандалі через обійми легкоатлетки Ярослави Магучіх з росіянкою Марією Лісіцкене каратист Станіслав Горуна категорично став на бік Українки.
9 серпня 2021, 10:34Спорт
Скандал на Олімпіаді: легкоатлетка рознесла НОК і федерацію за провали в підготовці
Марина Килипко після скандалу, що вибухнув, викликали "на розмову".
8 серпня 2021, 21:12СпортВідео
"Війна з РФ триває": у Міноборони відреагували на скандал з фото Магучіх
У Міноборони нагадали про те, що Ярослава Магучіх є молодшим лейтенантом ЗСУ.
8 серпня 2021, 15:26СпортВідео
Церемонія закриття літніх Олімпійських ігор в Токіо: барвисті фото
У неділю, 8 серпня нинішнього року, в японській столиці, місті Токіо, пройшла офіційна церемонія закриття літніх Олімпійських ігор-2020.
8 серпня 2021, 14:47СпортФото
На Олімпіаді - 2020 тренер вдарила коня. Її дискваліфікували
Дії тренера з сучасного п'ятиборства Кім Райзнер визнали порушенням правил змагань і відсторонили її на достатьно велики строк - на інші змагання в Токіо.
8 серпня 2021, 13:51СпортВідео
Збірна України завершила змагання на Олімпіаді-2020 в Токіо з 19 медалями
Останню медаль для нашої команди 8 серпня виграла Олена Старікова, яка здобула срібло в жіночому спринті у велотреку.
8 серпня 2021, 11:35СпортФото
Велосипедистка Старикова виграла для України срібну медаль на Олімпіаді
Олена Старікова у фіналі індивідуального спринту на Олімпіаді-2020 поступилася в двох заїздах Келсі Мітчелл з Канади, але медаль для країни завоювала.
8 серпня 2021, 07:35Спорт
Українська легкоатлетка Магучіх ніжно обійнялася з чемпіонкою Олімпіади з РФ
Українська легкоатлетка вітала переможницю змагань з РФ.
7 серпня 2021, 20:39Спорт
Українка Магучіх злетіла до бронзи в стрибках у висотку на Олімпіаді в Токіо
Третє місце Ярослава Магучіх зайняла з результатом 2.00 метра.
7 серпня 2021, 16:24СпортВідео
Бронзова краса: українки вирвали у японок третє місце в артистичному плаванні на ОІ-2020
Загальна кількість балів команди України склала 190.3018.
7 серпня 2021, 15:05СпортВідео
Український боксер Хижняк виграв срібну медаль Олімпіади в Токіо
Українець Олександр Хижняк вигравав після двох раундів, але третій раунд став справжньою катастрофою для нього. Пропуск потужного удару - і суддя зупинив бій.
7 серпня 2021, 09:27Спорт
Нове срібло України для Олімпіади 2020: нагороди завоювали каноїстки Лузан і Четверикова
Українським спортсменкам Людмилі Лузан та Анастасії Четвериковій вдалося у веслуванні на каное на дистанції 500 метрів фінішувати з результатом 1:57.499.
7 серпня 2021, 07:55Спорт
Нова бронза України на Олімпіаді 2020: нагороду завоював каратист Горуна
Українець посів третє місце у ваговій категорії до 75 кілограм.
6 серпня 2021, 16:36Спорт
"Соромно за свою країну": учасниця Олімпіади від України Рижикова поділилася болем від виступу
Легкоатлетка Анна Рижикова посіла 5-е місце на дистанції 400 метрів з бар'єрами на Олімпіаді у Токіо.
6 серпня 2021, 14:22Спорт
Беленюк прилетів в Україну і зробив заяву після Олімпіади-2020
Беленюк заявив, що щасливий порадувати таку кількість українців.
6 серпня 2021, 12:17СпортВідео
"Пустився в москальську присядку": перемога Беленюка у Токіо розлютила пропагандистку Скабеєву
Російська пропагандистка Ольга Скабєєва в неадекватній манері прокоментувала "золото" українського олімпійського чемпіона Жана Беленюка.
5 серпня 2021, 17:26СпортВідео
"Спорт не має відношення до політики": Федіна і Савчук дружать зі спортсменками з Росії
Українські спортсменки Марта Федіна та Анастасія Савчук провели спільну пресконференцію з росіянками і заявили про дружбу.
5 серпня 2021, 11:43СпортВідео
На Олімпіаді в Токіо виступив плавець із животиком: спортсмен став зіркою мережі
Шон Дінгіліус-Уоллес довів, що не всі олімпійці мають ідеальне тіло.
5 серпня 2021, 10:48СпортВідео
Перша бронза України у веслуванні: Людмила Лузан героїчно вирвала медаль на Олімпіаді у Токіо
Українка Лузан обійшла чемпіонку Європи Дороту Боровську на 0.08 секунди.
5 серпня 2021, 07:22Спорт
"Бронзових" українських синхроністок на Олімпіаді - 2020 у Токіо представили як російських
Диктор оголосив українок Марту Федину і Анастасію Савчук як представників Russian Olympic Committee. Але пізніше ситуацію виправили.
4 серпня 2021, 17:46Україна
Беленюк розплакався і зробив зізнання після перемоги на Олімпіаді-2020 в Токіо
Після своєї перемоги Беленюк зізнався, що ще за три тижні до старту не знав, чи виступить на Іграх.
4 серпня 2021, 15:35НовиниВідео
Четверта медаль за день: Ірина Коляденко виграла "бронзу" для України на Олімпіаді-2020
Українка перемогла латвійку Анастасію Григор'єву-3: 1.
4 серпня 2021, 15:18СпортВідео
Ще одна сенсація в Токіо: українки Федина і Савчук завоювали "бронзу" в синхронному плаванні
Федина і Савчук вийшли у фінал змагань, показавши третій результат за підсумками довільної та технічної програм.
4 серпня 2021, 15:06СпортВідео