Максим Крипак на Паралімпійських іграх в Японії завоював сім медалей.
"Фото є традиційним": у Федерації виправдали обійми Магучіх з росіянкою на Олімпіаді
У ФЛАУ нагадали про традицію вітання спортсменів на всіх без винятку турнірах.
"На українському, курка!": Ніцой накинулася на учасниць Олімпіади в Токіо
За словами Ніцой, українські спортсмени ведуть проти неї "психологічну війну".
10 серпня 2021, 16:43УкраїнаВідео
Призерам ОІ-2020 виплатять $2 млн: хто з українських атлетів заробить найбільше
За золоту медаль виплатять 125 тисяч доларів, за срібло заплатять 80 тисяч доларів, за бронзу – 55 тисяч доларів.
10 серпня 2021, 13:30СпортВідео
Скандал з Магучіх: Беленюк підтримав легкоатлетку після її фото з росіянкою
Олімпійський чемпіон заявив про цькування Ярослави Магучіх.
10 серпня 2021, 09:39СпортВідео
Скандал на Олімпіаді: легкоатлетка рознесла НОК і федерацію за провали в підготовці
Марина Килипко після скандалу, що вибухнув, викликали "на розмову".
8 серпня 2021, 21:12СпортВідео
"Війна з РФ триває": у Міноборони відреагували на скандал з фото Магучіх
У Міноборони нагадали про те, що Ярослава Магучіх є молодшим лейтенантом ЗСУ.
8 серпня 2021, 15:26СпортВідео
Збірна України завершила змагання на Олімпіаді-2020 в Токіо з 19 медалями
Останню медаль для нашої команди 8 серпня виграла Олена Старікова, яка здобула срібло в жіночому спринті у велотреку.
8 серпня 2021, 11:35СпортФото
Українська легкоатлетка Магучіх ніжно обійнялася з чемпіонкою Олімпіади з РФ
Українська легкоатлетка вітала переможницю змагань з РФ.
7 серпня 2021, 20:39Спорт
Українка Магучіх злетіла до бронзи в стрибках у висотку на Олімпіаді в Токіо
Третє місце Ярослава Магучіх зайняла з результатом 2.00 метра.
7 серпня 2021, 16:24СпортВідео
Бронзова краса: українки вирвали у японок третє місце в артистичному плаванні на ОІ-2020
Загальна кількість балів команди України склала 190.3018.
7 серпня 2021, 15:05СпортВідео
Українка Черкасова завоювала бронзу Олімпіади-2020 у вільній боротьбі
Українська спортсменка перемогла господиню змагань-японку Сару Досе.
3 серпня 2021, 15:17СпортВідео
Скандал на Олімпіаді: білоруську спортсменку намагаються силоміць повернути до Мінська
Крістіна Тімановська заявила про те, що планує просити притулку в одній з країн Європи.
1 серпня 2021, 16:58СпортВідео
Романчук завоював для України перше "срібло" Олімпійських ігор-2020 у Токіо
За 50 метрів до фінішу Романчук йшов третім, проте зумів обійти німця Флоріана Веллброка, закінчивши заплив на другому місці.
1 серпня 2021, 07:22Спорт
"Ноги не тримають": Світоліна розповіла про складну перемогу в "бронзовому фіналі" Олімпіади-2020
Раніше ніхто з українських тенісистів не піднімався на п'єдестал пошани на Олімпійських іграх.
31 липня 2021, 15:48СпортФотоВідео
Світоліна виборола першу для України олімпійську медаль у тенісі
Українська тенісистка Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль на літніх Олімпійських іграх-2020.
31 липня 2021, 14:48СпортФото
Олімпійська медалістка Костевич не пройшла другий етап кваліфікації з кульової стрільби на Іграх у Токіо
Олена Костевич увійшла до трійки найтитулованіших спортсменів України на Олімпіадах. За кількістю медалей вона вийшла на друге місце.
30 липня 2021, 06:38Спорт
Уперше в історії: Світоліна пробилася до півфіналу Олімпіади-2020
Українська тенісистка Еліна Світоліна здолала італійку Камілу Джорджі в 1/4 фіналу і пройшла в півфінал на літніх Олімпійських іграх-2020.
28 липня 2021, 08:52Спорт
Дар'я Білодід повернулася в Україну: як зустрічали бронзову призерку Олімпіади
Днями батько Дар'ї Білодід заявив, що його донька призупинить кар'єру. Під час брифінгу спортсменка заявила, що його неправильно зрозуміли.
27 липня 2021, 12:24Спорт
Третя медаль України на Олімпіаді-2020: пара стрілків Омельчук-Костевич завоювали бронзу
Бронзову медаль у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) отримали Олена Костевич та Олег Омельчук.
27 липня 2021, 06:29Спорт
Україна отримала першу медаль на Олімпіаді-2020 в Токіо
Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала бронзову медаль на літніх Олімпійських іграх.
24 липня 2021, 12:57СпортФото
Олімпіада-2020: українець Коростильов зупинився за крок від медалі
Павло Коростильов до останнього претендував на медаль, але припустився помилки останнім пострілом.
24 липня 2021, 10:55Спорт
Відкриття літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо: пряма трансляція церемонії
23 липня в столиці Японії нарешті стартують відкладені на рік через пандемію коронавірусу Олімпійські ігри.
23 липня 2021, 14:08СпортВідео