Шахтар програв Ромі та попрощався з Лігою Європи

18 березня 2021, 22:04
Донецький Шахтар вдруге програв Ромі і вилетів з Ліги Європи.
Шахтар знову програв Ромі / Reuters

Шахтар програв Ромі у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Команда Луїша Каштру з тріском вилетіла з турніру.

Борха Майораль на 48-й хвилині відкрив рахунок у поєдинку і ще глибше закопав інтригу на залишок матчу.

Через 11 хвилин Жуніор Мораес зрівняв рахунок для Шахтаря, але останнє слово залишилося за італійською командою.

відео дня

Останній і переможний гол забив Борха Майораль на 72-й хвилині і оформив дубль.

Варто зазначити, що у Шахтаря було кілька хороших моментів у другій половині першого тайму. А в другій половині матчу футболісти Шахтаря і зовсім пішли на штурм, проте їм не вистачало то останнього пасу, то точності в завершенні атак.

Для Шахтаря, який восени грав у Лізі чемпіонів, євросезон завершено. "Гірники" не змогли повторити результат минулого розіграшу Ліги Європи, де вони дійшли до півфіналу.

За сумою двох зустрічей 5:1 для Роми і команди колишнього тренера Шахтаря Паулу Фонсеки вони проходить далі в 1/4 Ліги Європи.

Як раніше повідомляв Главред, раніше київське Динамо в Лізі Європи на своєму полі програло іспанському Вільярреалу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред