Кравчук очолить українську делегацію в ТКГ щодо Донбасу

30 липня 2020, 14:35 оновлено 31 липня 2020, 09:49
394
Перший президент України займе місце другого глави держави в переговорному процесі щодо Донбасу.
Кравчук вирішив очолити українську делегацію в ТКГ щодо Донбасу – ТКГ Мінськ
Леонід Кравчук погодився очолити українську делегацію в ТКГ для переговорів щодо Донбасу / Главред

Українську делегацію в мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу погодився очолити перший президент України – 86-річний Леонід Кравчук.

Кравчук у відеозверненні розповів, що згоден очолювати делегацію в ТКГ.

Перший глава держави зазначив, що у його житті ще не настав час для відпочинку.

"...Я прийняв рішення – якщо я зможу, а я хочу цього, щось зробити, щоб прискорити мир на Донбасі – я буду це робити до останнього подиху. Ось чому я і погодився ", – заявив Кравчук.

У переговорному процесі щодо Донбасу перший президент України замінить другого президента нашої країни – Леоніда Кучму.читайте такожУ ТКГ розповіли, як вплине на Мінські переговори відхід Кучми

Нагадаємо, 28 липня президент Володимир Зеленський повідомив, що Леонід Кучма більше не працює в ТКГ щодо Донбасу. Глава держави додав, що Кучма попросив, щоб його зняли з посади голови української делегації, оскільки йому складно.

Агресія Росії на Донбасі

У 2014-му на сході України бойовики створили самопроголошені "ДНР" і "ЛНР", в тому ж році на Донбас вторглися російські війська. РФ підтримує бойовиків, але не визнає, що пішла на агресію проти України.

У квітні 2014 року на сході нашої країни стартувала антитерористична операція, в кінці квітня 2018-го замість АТО почалася операція Об'єднаних сил.

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти