Для чого садівники поливають терасу горілкою: лайфхак вирішує поширену проблему

18 серпня 2026, 15:55
google news Підпишіться
на нас в Google
Якщо бур’яни вперто пробиваються крізь плитку або ростуть у важкодоступних місцях, на допомогу може прийти незвичний домашній засіб.
Для чого садівники поливають терасу горілкою: лайфхак вирішує поширену проблему
Для чого досвідчені садівники поливають терасу горілкою / Колаж: Главред, фото: ua.depositphotos.com

Ви дізнаєтесь:

  • Навіщо поливати терасу горілкою
  • Як це допоможе позбутися бурʼянів
  • Як правильно приготувати розчин із горілки

У боротьбі з бур’янами садівники нерідко звертаються до простих і доступних рішень. Одним із таких вважають використання горілки - метод, який може здатися дивним, але має практичне пояснення.

Спирт здатний висушувати листя небажаних рослин, і саме тому його застосовують там, де інші засоби не допомагають, пише Главред з посиланням на Express.

відео дня

Як працює метод із горілкою

Для приготування суміші розбавте горілку з водою та додайте кілька крапель засобу для миття посуду. Розчин потрібно залити у пляшку з розпилювачем і обробити бур’яни у сухий сонячний день. Саме сонце посилює дію спирту, даючи йому час висушити листя. Важливо пам’ятати: розпилювати потрібно лише на бур’яни, адже суміш може пошкодити й інші рослини.

Коли варто застосовувати

Горілка не замінює гербіциди чи регулярний догляд за садом, але може стати у пригоді у складних випадках. Наприклад, коли бур’яни пробиваються крізь тротуар, плитку чи ростуть у вузьких щілинах, де інші методи малоефективні.

Як позбутися бур’янів
Як позбутися бур’янів / Інфографіка: Главред

Фахівці радять не витрачати на це якісний алкоголь. Для боротьби з бур’янами підійде будь-яка горілка, навіть найдешевша.

Дивіться відео про те, як позбутися бурʼянів на бруківці:

@povilnozhity Народний засіб від бур'янів на бруківці. Перевіряю результат. Вирішила протестувати народний засіб у боротьбі з бур'янами на бруківці. Чи справді він допоможе без використання гербіцидів? Починаю експеримент і обов'язково покажу результат через кілька днів. Рецепт засобу: 1 л. оцту 200 г солі 1 ст.л. миючого засобу #буряни #бруківка #город #садгород #дача #народнізасоби #експеримент #господарство#tiktokstudio♬ оригінальний аудіозапис – Жити повільно - Жити повільно

Читайте також:

Про джерело: Express.co.uk

Express.co.uk - це британський новинний вебсайт, пов’язаний із газетою Daily Express, яка є однією з найстаріших таблоїдних газет у Великій Британії. Сайт належить до медіакомпанії Reach PLC, яка також володіє іншими популярними виданнями, такими як Daily Mirror та Daily Star.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти