
Головоломки з пошуком відмінностей захоплюють увагу все більшої і більшої кількості людей. І це не дивною. Адже за показною простотою насправді ховається дуже складне завдання, вирішити яке зможе не кожен.
Такі загадки є чудовим методом, як потренувати свій мозок, покращити уважність та загострити спостережливість.
У наступній загадці потрібно відшукати три відмінності між картинками, на яких зображена дама у довгій сукні, пише jagranjosh.
Жінка, яка одягнена у фіолетову сукню й капелюшок, вийшла з потяга, тримаючи в руках валізу. Вона усміхається й радісно кудись прямує.
Спершу може здаватися, що дві картинки з жінкою ідентичні. Але не дозволяйте вашому візуальному сприйняттю вас обманути. Не все так просто – там десь є три непомітні відмінності.
Знайти їх потрібно всього за 29 секунд, тому доведеться спішити. Не усім вдасться виконати завдання настільки швидко.

Ви точно зможете вийти переможцем з цієї непростої гри, якщо будете дуже уважні й зосереджені та проявите терпіння.
А коли розгадаєте загадку, можете звірити свою відповідь із правильною відповіддю, яка розміщена внизу.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба вгадати, як скласти цифру 6, переклавши один сірник – лише геній розгадає складну загадку. Тільки найрозумнішим вдасться здогадатися, як саме скласти цифру 6 з трьох сірників. Ламати сірники не можна.
Також раніше ми розповідали про головоломку, у якій число 44 знайде лише "експерт з головоломок" – це складна загадка на уважність. Можна перевірити свою уважність та навички спостереження за допомогою такої складної загадки.
Вас також може зацікавити:
- Хто власниця кішки: лише одиниці вгадають за 5 секунд
- Де 3 відмінності між чашками: лише люди із "зором орла" вгадають за 11 секунд
- Як сказати українською "сгущенка": варто уникати поширеної помилки
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред