Жінка купила будинок в Італії за 1 євро - як їй це вдалося

11 грудня 2024, 08:43
750
Несподіваний збіг став для неї доленосним знаком.
Жінка купила будинок в Італії за 1 євро - як їй це вдалося
Жінка купила будинок в Італії за 1 євро - як їй це вдалося / Колаж Главред, фото: скріншот із відео

Ви дізнаєтеся:

  • Чому будинок продавався так дешево
  • Скільки вона витратила на ремонт

Мешканка Чикаго Мередіт Таббоун здійснила мрію, купивши старовинний будинок в італійському містечку Самбука-ді-Сицилія. Цей проєкт став для неї не тільки творчим викликом, а й способом відновити зв'язок із сімейним корінням.

Усе почалося 2019 року, коли Мередіт дізналася про програму продажу занедбаної нерухомості в Самбука-ді-Сіцилія за символічною ціною в 1 євро, пише CNBC.

відео дня

У цей же час вона дізналася, що її прадід народився саме в цьому містечку. Такий збіг став для неї доленосним знаком. Таббоун придбала старовинний будинок за 1 євро, а пізніше купила сусідній об'єкт, вклавши в загальну покупку трохи більше ніж 29 000 доларів.

Стан будинків залишав бажати кращого: будівля потребувала капітального ремонту, дах був покритий азбестом. Але Мередіт вирішила не відступати. Протягом чотирьох років вона інвестувала близько 475 000 доларів у масштабну реконструкцію, збільшивши площу до 250 квадратних метрів.

Такий вигляд мав будинок до ремонту
Так виглядав будинок до ремонту / Скриншот

Будинок, який вона назвала Casa dell'Architetto на честь свого батька-архітектора, став справжнім витвором мистецтва. У ньому збережені історичні елементи, як-от оригінальні арки та унікальні сходи, але додані й сучасні зручності: дві основні спальні, гостьові кімнати, бібліотека, сауна, тераси та навіть піч для піци.

"Цей будинок - це міст між моїм минулим і майбутнім", - каже Мередіт.

Такий вигляд має одна з кімнат після ремонту
Так виглядає одна з кімнат після ремонту / Скриншот

Тепер Таббоун проводить у Самбуці-ді-Сицилії кілька місяців на рік, влаштовує вечері для нових друзів і приймає гостей. У майбутньому вона планує передати будинок селу, щоб зберегти його для наступних поколінь.

"Збереження таких старих будівель має величезне значення. Цю спадщину неможливо відтворити за допомогою сучасних технологій", - підкреслює американка.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
#}
Ми використовуемо cookies
Прийняти