Головоломки, на перший погляд, здаються марною тратою часу, але насправді вони сприяють поліпшенню пам'яті та навичок розв'язання проблем і навіть можуть зменшити ризик зниження когнітивних здібностей із віком.
Чи готові ви спробувати розв'язати хитру математичну задачу? Тим паче що вона поставила в глухий кут багатьох користувачів соцмереж.
Завдання здається простим. Усе, що потрібно зробити, це розв'язати рівняння:
1 + 1 = 5
2 + 2 = 20
3 + 3 = 45
4 + 4 = ?
Ви спантеличені? Адже цифри не складаються так, як ви очікуєте. Насправді тут є закономірність, і щойно ви її помітите, рішення стане очевидним.
Щоб розв'язати математичну головоломку, вам потрібно зрозуміти, що перше число суми множиться на 5, а потім результат додається до себе стільки разів, скільки і перше число.
Для 1 + 1 ви починаєте з числа 1. Помножте його на 5 (1 x 5 = 5).
Для 2 + 2 ви множите 2 на 5 (2 x 5 = 10), а потім додаєте 10 до самого себе (10 + 10 = 20).
Для 3 + 3 помножте 3 на 5 (3 x 5 = 15), а потім додайте 15 тричі (15 + 15 + 15 = 45).
Нарешті, для 4 + 4 помножте 4 на 5 (4 x 5 = 20), а потім додайте 20 чотири рази (20 + 20 + 20 + 20 + 20 = 80). Отже, відповідь на головоломку - 80!
Раніше Главред уже пропонував вам проявити винахідливість і розгадати загадку, в якій йдеться: людина стоїть на одному березі річки, її собака - на іншому. Людина кличе свого собаку, який одразу ж починає перетинати річку. Як він це зробив, не замочивши лапи?
Вам також може бути цікаво:
- Розгадати головоломку непросто: знайдіть за 5 секунд льодяник серед безлічі морозива
- Де сховалася миша: лише ті, у кого гострий зір, вирішать головоломку
- Впораються з головоломкою не всі: тільки HD-очі знайдуть бджолу в саду за 7 секунд
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред