
Напевно багато хто бачив, що у фільмах чи ресторанах завжди витирають посуд після миття. Але чи задумувались ви, для чого це роблять? Ми зібрали кілька цікавих фактів, як допоможуть зрозуміти навіщо витирати посуд після миття.
Вам також може бути цікаво: Чому не можна пити і їсти з розбитого посуду: про яку біду попереджають давні прикмети.
Чому потрібно витирати посуд після миття
Прихильників і противників даного методу очищення тарілок досить багато. Одні кажуть, що витирати посуд насухо рушником негігієнічно. Але аргументів "за" все ж більше.
- Сухі тарілки не розводять вогкість в шафі. Полиці з ДСП не деформуються, не покриваються цвіллю і грибком.
- Насухо витертий посуд не залишає калюж на стільниці, що теж продовжує термін її служби.
- На тарілках не залишаються розводи, сіль з водопровідної води, залишки миючого засобу.
- Чим більше ви носитеся з мокрим кухонним начинням, тим більше розносите воду по кімнаті і невинно створюєте розсадник бактерій. У наслідок цього може з'явитись чорна цвіль, яка вкрай небезпечна для людського здоров'я.
Чи можна витирати посуд паперовим рушником
Використовувати паперові рушники для витирання посуду не варто. Адже у вас піде багато серветок, таким методом ви не видалите всю рідину, а маленькі частинки рушника можуть прилипнути до посуду.
Як правильно вимити посуд
Експерти Real Simple поділились власними порадами, як можна швидко та якісно помити посуд.
Перед тим, як починати мити посуд вручну, вам спершу потрібно зішкребти залишки їжі, що на ньому залишилися. Якщо ви цього не зробите, тоді раковина буде заповнена їжею, і вам буде складніше спускати воду. Починати мити посуд варто із каструль і сковорідок, які перед цим потрібно замочити на 15-20 хвилин.
До губок, якими ви чистите свій посуд, також потрібно ставитися дуже уважно, щоб не подряпати його. Водночас потрібно не оминати нею і ділянки, де особливо багато бруду та терти, поки він не відстане. Втім, уникайте використання сталевого скребка чи абразивних подушечок губки на делікатних поверхнях, адже це може призвести до подряпин та пошкоджень.
Дивіться відео, як швидко та ефективно мити посуд:
Що відомо про Real Simple?
Real Simple — американський щомісячний журнал, який видає Dotdash Meredith. Журнал містить статті та інформацію, пов’язану з домашнім господарством, доглядом за дітьми, кулінарією та емоційним благополуччям. Журнал вирізняється чистим, лаконічним стилем верстки та фотографій, пише Відіпедія.
Читайте також:
- Навіщо посипати губку для миття посуду сіллю - можна додати й оцет
- Що не можна варити в емальованому посуді: порушення цього правила може бути небезпечним
- Хитро і геніально: навіщо кладуть губку для посуду у відсік пралки та в барабан
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред