StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвята

Три речі, які приваблюють щурів у ваш сад: як уникнути появи гризунів

2 березня 2024, 15:33оновлено 2 березня, 17:33
Дотримуйтесь цих порад, і від гризунів не залишиться і сліду.
Три речі, які приваблюють щурів у ваш сад: як уникнути появи гризунів
Чому з'являються щури/ Колаж Главред, фото flickr (debs-eye, Sergey Yeliseev)

Незважаючи на те що дикі щури зазвичай асоціюються з темними провулками і підземними каналізаціями, вони не люблять нічого, окрім як нишпорити по вашому саду. Це живучі істоти, які не замислюючись будуть нишпорити по сміттєвих баках і овочевих грядках у пошуках їжі та укриття.

Щури - одні з найбільших переносників потенційних захворювань, і від них, як відомо, важко позбутися. На очищення ділянки з сильною навалою щурів може піти до трьох місяців, тому дуже важливо не допустити їхньої появи. Спеціаліст із садівництва Джеймс Юенс із компанії Green Feathers розповідає про три звички, які можуть приваблювати щурів до вашого городу, пише Mirror.

Несподівані джерела їжі

Годівниці для птахів

відео дня

Найчастіше щури проникають у ваш сад через джерела їжі. Одним із головних винуватців цього є годівниці для птахів, які скидають насіння на землю. Замініть стандартні годівниці на захищені від білок і щурів, а оскільки птахи - неакуратні їдці, переконайтеся, що вони оснащені піддоном, який спіймає все падаюче насіння, не залишаючи залишків для цих докучливих шкідників.

Компост

Незважаючи на те що компостні купи є чудовим джерелом їжі для різноманітних комах і ґрунту, вони можуть стати справжнім "шведським столом" для гризунів. Ніколи не кладіть у компост приготовлену їжу, а якщо ви думаєте, що щури відвідують ваш сад, перестаньте класти туди і сирі продукти.

Зберігання продуктів

Якщо ви зберігаєте продукти в господарській будівлі, переконайтеся, що вони надійно захищені. Для додаткового захисту використовуйте дріт або металеві пластини, щоб щури не змогли проникнути всередину за жодних обставин.

Час вечері

Якщо ви залишаєте їжу для інших садових тварин, робіть це на відкритому місці. Щури люблять ховатися під час годування, тому перенесіть місце годування в центр саду.

Контейнери

Сміттєві баки можуть швидко забруднюватися і видавати спокусливі для гризунів запахи. Тримайте сміттєві баки якомога далі від будинку. Не тримайте їх під прямими сонячними променями і стежте за тим, щоб щури не могли залізти в них і дістатися до них.

Створення місць для гніздування

Компост

Ваш компостний контейнер - це не тільки чудове джерело їжі, а й чудовий притулок. Подумайте про герметичну компостну купу, а якщо ні, то регулярно перевертайте її і не тримайте поруч з будь-якими бортами, огорожами або живоплотами.

Пересування

Зменшіть доступ до саду і його рухливість, заблокувавши всі отвори, стіни, підлогу і двері садових будівель, настили і все, через що щури можуть пройти і влаштувати собі притулок.

The Daily Mirror

The Daily Mirror - британська національна газета у форматі таблоїд. Є першим представником таблоїдної журналістики.
Газету заснував Альфред Гармсворт 2 листопада 1903 року. Спочатку Daily Mirror замислювалася як газета для жінок, що видається жінками, і мала стати "відображенням жіночого життя". Це не принесло успіху, тому Гармсворт вирішив зробити газету більш кольоровою і з більш широким колом висвітлюваних питань, пише Вікіпедія.

Недбале ставлення до обслуговування

Догляд

Насолоджуючись своїм садом, ви можете стати самовдоволеним, коли справа доходить до догляду за ним. Слідкуйте за тим, щоб сад був підстрижений, позбувайтеся довгих бур'янів і трави, які слугують укриттям і дають змогу щурам пересуватися поза увагою.

Захаращення

Оскільки щури не люблять відкриті простори, безлад також є відмінним місцем для укриття. Приберіть все, починаючи від картону і дерева і закінчуючи залишками будівельних матеріалів або садовим сміттям. Якщо ваш сад буде охайним і відкритим, це швидше відлякає щурів.

Відкриті простори

У центрі вашого саду має бути відкритий простір із газоном, оскільки щури ненавидять відкриті простори. Цього може бути достатньо, щоб вони визнали ваш сад негостинним і перебралися на нові пасовища.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти