StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвятаСад і город

Треба за 4 секунди знайти дивний пиріг: оптична ілюзія на перевірку уважності

12 червня 2024, 05:10
169
Непросто буде помітити, який саме пиріг серед усіх інших є "неправильним".

Загадка
Треба за 4 секунди знайти дивний пиріг/ YouTube

Оптичні ілюзії – це карколомні зображення, які кидають виклик нашому сприйняттю і перевіряють наші навички спостереження. За допомогою таких загадок можна перевірити свою уважність, але водночас і потренувати її.

Якщо регулярно розгадувати такі загадки, то вже дуже скоро вам вдаватиметься лускати їх, немов горішки.

відео дня

У наступній оптичній ілюзії потрібно відшукати дивний яблучний пиріг серед великої кількості інших пирогів, пише jagranjosh. Непросто буде помітити, де саме заховалася розгадка.

Але завдання ще більше ускладнюється тим, що його потрібно виконати за обмежену кількість часу – всього за 11 секунд. Непросто буде зробити це настільки швидко.

Тільки найкмітливішим вдасться розгадати загадку, і ще й вкластися у запропонований відрізок часу. Тому доведеться бути максимально уважними і задіяти всю свою спостережливість.

Потрібно не відволікатися, зосередитися на завдання і йти вперед, яким би важким не здавалося завдання. Тільки цілеспрямованим і впевненим у собі людям підкоряться завдання будь-якої складності.

Загадка
Треба за 4 секунди знайти дивний пиріг/ YouTube

Внизу ми залишили правильну відповідь.

На одному з пирогів замість яблука лежить дві вишеньки.

Загадка
На одному з пирогів зверху дві вишеньки замість яблука/ YouTube

Що таке головоломки?

Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.

Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.

Раніше ми розповідали про загадку, у якій треба знайти фальшивого мільйонера за 5 секунд. Хтось із присутніх у літаку лише прикидається мільйонером – потрібно зрозуміти, хто саме.

Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба знайти собаку за 6 секунд. Непросто буде помітити, де саме захований песик.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти