
Ви дізнаєтесь:
- Чому кажуть, що дарувати парну кількість квітів не можна
- Що про це думає священник
В Україні існує багато повір'їв, пов'язаних з квітами. Зокрема, багато людей, мабуть, чули, що дарувати парну кількість квітів прийнято тільки на похорон або траурні події.
Главред вирішив розібратись, скільки квітів можна дарувати.
Чому не можна дарувати парну кількість квітів
Згідно з прикметами, парна кількість квітів може притягнути негаразди. Саме через це парні букети часто беруть на похорони, адже вони символізують спокій та завершення. І навпаки, непарні числа асоціюються з тривалістю та нескінченністю.
Даний забобон існує ще з дохристиянських часів. Тоді парні числа асоціювалися з завершеністю та спокоєм, а непарні символізували рух, розвиток і життя. Саме тому вважалося, що можна накликати нещастя й біду на людину, якщо їй подарувати 2, 4, 6, 8, 10 квітів.
Чи можна дарувати парну кількість квітів
Священник Юліан Тимчук розповів, що у церковних правилах та навіть у Біблії немає жодних правил про те, що не можна дарувати парну або непарну кількість квітів.
"Це забобон. Однак, цей забобон міцно вкорінився у суспільстві і люди можуть не зрозуміти, коли ви принесете до покійника, скажімо, непарну кількість квітів, або навпаки. Люди різні", - наголосив він.
Юліан Тимчук також додав, що у багатьох країнах існує повір’я, що парна кількість квітів є символом життя та приносить щастя.
Священник сказав, чи можна дарувати людині парну кількість квітів – відео:
@yuliantymchuk Інст: yuliantymchuk #квіти#весна#церква#священник#християнство#christainblog#юліантимчук#проповідь#молитва#спасіння#служіння ##мудрість♬ оригінальний звук - Священник Юліан Тимчук
Читайте також:
- Чи є гріхом самогоноваріння: священник здивував відповіддю
- Чи можна носити червону нитку на руці: священник дав чітку відповідь
- Куди ставлять свічки за упокій: священик сказав, яку помилку робить більшість людей
Що варто враховувати читачеві
Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред