StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвятаСад і город

Багаті та успішні: що розповість колір очей про долю та характер людини

15 лютого 2024, 11:45оновлено 16 лютого, 22:33
792
Главред з'ясував, як колір очей може впливати на особливості характеру та ментальність людини.
Багаті та успішні: що розповість колір очей про долю та характер людини
Як колір очей впливає на долю та характер людини - що означає колір очей / Колаж Главред, фото: ua.depositphotos.com, pexels

Очі, які часто називають дзеркалом душі, - це одне з перших, що люди помічають у нас. Найважливіший орган наших почуттів, наші очі, можуть бути заворожуючою точкою прекрасного завдяки безлічі кольорів, які кружляють навколо нас. Американські вчені дослідили, що колір очей розкриває не тільки індивідуальність людини, але й її таланти. Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Чому колір очей в людей різний

У людей різний колір очей визначається генетикою та концентрацією пігменту в районі райдужної оболонки, що називається ірисом. Ірис містить два типи пігментів: меланін, який надає темний колір, та еумеланін, який відповідає за світлий колір.

Якщо вам цікаво дізнатись більше про те, як очі можуть розповідати про хвороби, рекомендуємо наш матеріал: 7 хвороб, про які розкажуть ваші очі.

Генетичні фактори визначають, який тип пігменту домінує у кожної людини. Наприклад, домінуючий ген для темного коліру очей може призвести до високого рівня меланіну, тоді як рецесивний ген для світлого коліру може мати менше ефекту.

Чим темніший колір ваших очей, тим більше в них меланіну.

"Око настільки тісно пов'язане неврологічно з мозком, що його можна назвати єдиною частиною нашого мозку, яку можна побачити ззовні. Здається, вони містять життєво важливі підказки для роботи нашого мозку", - сказав доктор Ентоні Фаллоун, психолог з Единбурзького університету, після завершення дослідження, метою якого було знайти зв'язок між кольором очей людини та її особистістю.

Як колір очей впливає на характер людини

Водночас американські вчені з Університету Луїсвілля стверджують, що найталановитіші люди, за результатами досліджень, – це люди з волошковими або блакитними очима. Ці люди здатні досягти великих висот і успіху.

Люди з зеленими очима часто виявляються успішними, завдяки своїй надзвичайній працьовитості. Вони мають схильність до мрійливості, але водночас є принциповими особистостями, іноді навіть можуть проявляти егоїстичні риси. Для таких людей важливо обирати професію, що відповідає їхнім внутрішнім прагненням.

Дивіться відео про те, як колір очей впливає на характер:

Разом із цим учені зазначають, що зеленоокі – не найкращі керівники. Якщо у вас зелені очі, люди, ймовірно, вважають вас незалежними і загадковими.

Офтальмолог-хірург доктор Хамаді Каллель багато вивчав тему кольору очей і каже, що люди з зеленими очима "мають атмосферу таємничості і спокійної самодостатності. Вони часто непередбачувані, але повільні до гніву... Вони оригінальні, креативні і добре працюють під великим тиском", - вказує науковець.

Люди з карими очима часто виявляються непередбачуваними і можуть мати складний характер. У них зазвичай відсутня золота середина. Щодо людей із світло-карими очима, вони, як правило, сором'язливі та полюбляють самотність. Такі особистості легко можуть реалізувати себе у мистецтві.

Люди з темно-карими очима зазвичай є природженими лідерами. В іншому дослідженні було виявлено, що люди з карими очима також сприймаються оточуючими як більш приємні, про що повідомляється в статті під назвою Current Psychology, написаній Елліромою Гардінер і Крісом Джексоном.

У дослідженні був проведений експеримент, щоб побачити, чи існує зв'язок між кольором райдужної оболонки очей і характером сну. Дослідники виявили, що люди з карими очима мають гірший графік сну порівняно з тими, хто має світлі очі. В результаті різниця становить на дві години менше сну.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Вам також може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти