30 років Незалежності: Google привітав українців зі святом новим дудлом

У ньому використані відтінки блакитного і жовтого.

прапор України
Google присвятив дудл Дню Незалежності України / УНІАН

У Google вирішили приєднатися до святкування ювілейного Дня Незалежності України (а нашій державі вже 30 років) і підготували новий дудл. Його традиційно видно на стартовій сторінці пошуковика.

У дудлі художники Google використовували кольори національного прапора України – синій і жовтий. А в центр композиції поставили стилізоване зображення козацької чайки з українським тризубом на вітрилі.

"Козацькі чайки були легкими, маневреними вітрильними човнами запорізьких козаків періоду XVI-XVII ст. Вважають, що чайка зобов'язана своєю назвою незвичній швидкості і легкості, які човен демонстрував на воді. Інноваційність конструкції козацьких чайок давала їм перевагу і дозволила отримати багато славних перемог. Вітаємо всіх з Днем Незалежності України!" – йдеться в офіційному блог.

Довідка: чайки – це безпалубний плоскодонний човен запорізьких козаків XVI-XVII століття, у вигляді величезної видовбаної колоди, по бортах обшитої дошками. Власне, назвали ці човни саме чайками за надзвичайну їх швидкість на воді.

30 років Незалежності: Google привітав українців зі святом новим дудлом
Ось так виглядає дудл до Дня Незалежності України в 2021 році / Фото Google

День Незалежності України: 30-та річниця

  • Цього року 24 серпня Україна відзначатиме 30-ту річницю Незалежності. Святкові заходи з цієї нагоди тривають з 22 до 24 серпня.
  • Протягом 3 днів по всій країні пройдуть понад 150 подій, об'єднує які слоган "ти у мене одна".
  • Він символізує бачення незалежності України як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти