День ангела - це один з тих днів, коли наші імена стають приводом для радості і зустрічей з близькими. Розповідаємо, хто святкує іменини 29 вересня за новим православним календарем.
Іменини 29 вересня: чоловічі імена
Іван - означає "дар Бога","Божа милість". Дорослого Івана характеризують такі якості, як спокій і порядність. Він некваплива людина, але його повільність іноді може бути корисною. Варто відзначити, що, головним чином, саме обдуманість і розсудливість приносять йому максимальну користь. Івана важко вивести з рівноваги. Він - щирий друг і надійний товариш.
Зазвичай Іван дуже любить працювати руками, але також може відзначитися в інтелектуальній сфері. З таких осіб виходять відмінні інженери і технологи. Їх серйозне ставлення до роботи викликає повагу у колег і керівництва.
Ян - у перекладі означає "Яхве (Бог) помилував". Ян має високу цілеспрямованість, за умови, що він вибирає мету, яка дійсно його захоплює. В такому випадку молода людина здатна долати всі труднощі на своєму шляху. Він доброзичливий, проте намагається не залежати від інших. Йому притаманне вміння переконувати людей в різних питаннях, що корисно як у професійній діяльності, так і в міжособистісних стосунках. Ян зазвичай проявляє спокій і врівноваженість, і його складно вивести з рівноваги. Однак якщо хтось його провокує, то можна очікувати сплеску обурення.
Іменини 29 вересня: жіночі імена
Згідно з новим православним календарем, власниці жіночих імен не святкують День ангела 29 вересня.
Хто народився 29 вересня
- Олег Верняєв, український гімнаст, багаторазовий призер чемпіонатів Європи, світу, Європейських ігор та Універсіад;
- Андрій Шевченко, український футболіст;
- Олесь Янчук, український режисер, продюсер, сценарист, народний артист України;
- Ласло Біро, журналіст і винахідник сучасної кулькової ручки;
- Іван Карпенко-Карий, драматург, один з корифеїв українського театру;
- Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури;
- Мікеланджело да Караваджо, італійський живописець періоду раннього бароко, засновник Європейського реалістичного живопису XVII століття.
Читайте також:
- Коли переводять годинник на зимовий час 2023: точна дата
- Зимове сонцестояння 2023: дата найдовшої ночі цього року, прикмети та традиції
- День літнього сонцестояння 2024: коли буде найдовший день цього року
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред