Яке сьогодні свято 10 жовтня: День санепідслужби та День стандартизації та метрології

Поздоровлення і картинки до свята - в добірці Главреда.

10 жовтня свято
10 жовтня свято / interfax.com.ua

10 жовтня в Україні відзначають своє професійне свято працівники Державної санітарно-епідеміологічної служби, стандартизації та метрології.

Про те, які державні та професійні свята можна відзначити в середині осені, читайте в нашому матеріалі: Свята в жовтні 2021 в Україні: який день принесе додатковий вихідний і довгі вихідні.

День Державної санітарно-епідеміологічної служби відзначається кожну другу неділю жовтня. У 2021 році це – 10 жовтня. Мета свята акцентувати увагу на внеску працівників у забезпеченні епідеміологічного благополуччя країни.

День працівників стандартизації та метрології щорічно відзначають 10 жовтня. Своє професійне свято відзначають ті, хто невпинно контролює контроль якості товарів і продуктів, які стоять на сторожі прав споживачів.

День санітарно-епідеміологічної служби: привітання в прозі

Вітаю з Днем працівників санітарно-епідеміологічної служби України і від душі бажаю завжди бути на сторожі здоров'я суспільства. Нехай буде чистим небо над головою, чистими помисли душі, чистим повітря навколишнього середовища і чистої удача на шляху твого життя.

Реклама
День санепідслужби привітання, картинки, листівки
День санепідслужби привітання

***

Вітаємо з професійним святом всіх працівників санітарно-епідеміологічної служби України. Ми дякуємо Вам від усього серця і душі, адже саме завдяки вашій роботі епідемії в цілому представляються нам лише далекою загрозою. А бояться вас лише ті, хто знає, чого.

День санепідслужби привітання, картинки, листівки
День санепідслужби

***

Вітаю з Днем працівників санітарно-епідеміологічної служби України. Бажаю тримати в чистоті і порядку свої думки і весь навколишній світ. Бажаю пильності і обачності, обережності і впевненості в своїх діях. Бажаю життя без вірусів і бактерій, в яскравих променях щастя і любові!

День санепідслужби привітання, картинки, листівки
День санепідслужби

***

Бажаємо всім працівникам санітарно-епідеміологічної служби перемагати бактерії і віруси, не пропускаючи їх до мирного населення! Ваш великий шлях - це охорона людей від епідемій, хвороб і страждань, і ми бажаємо вам йти по ньому з гордо піднятою головою!

День санепідслужби привітання, картинки, листівки
День санепідслужби 2021 Україна

День стандартизації та метрології: привітання, картинки, листівки

Вітаю з Днем працівників стандартизації та метрології України. Бажаю світлих думок, кмітливості і геніальних ідей для раціонального використання усіляких ресурсів, бажаю незмінного стандарту щастя і любові в твоєму житті. Успіхів у роботі і відмінних результатів, безмежних можливостей і удачі на твоєму шляху.

День стандартизації та метрології привітання, картинки, листівки
День стандартизації та метрології привітання

***

Шановні працівники стандартизації та метрології України дякуємо Вам за високий рівень захисту життя та здоров'я нашого населення, а також охорону тварин, рослин, майна та навколишнього середовища. Нехай у вас все складається найкращим чином, і кожен день стає ще одним приводом для радості і гордості.

День стандартизації та метрології привітання, картинки, листівки
День стандартизації та метрології картинки

***

Вітаю з Днем працівників стандартизації та метрології в Україні. Бажаю чіткості, уважності, впорядкованості, відповідальності, уважності і вірних дій на роботі, високих успіхів, особистих досягнень, міцного здоров'я, поваги, великої любові, щирого щастя, удачі і достатку в житті.

День стандартизації та метрології привітання, картинки, листівки
День стандартизації та метрології

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Наймодніше взуття осінь-зима 2021 2022, яке не захочеться знімати ні в дощ, ні в снігНаймодніше взуття осінь-зима 2021 2022, яке не захочеться знімати ні в дощ, ні в сніг Найсмачніший сніданок у світі: готуємо роли з лаваша за 10 хвилинНайсмачніший сніданок у світі: готуємо роли з лаваша за 10 хвилин Гороскоп на 13 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: плітки недругів або грошові надходженняГороскоп на 13 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: плітки недругів або грошові надходження Каменських в бікіні дозволила розглянути свої груди у всій красіКаменських в бікіні дозволила розглянути свої груди у всій красі Прикмети на 15 жовтня: що не можна робити в Купріянів день і як не потрапити в бідуПрикмети на 15 жовтня: що не можна робити в Купріянів день і як не потрапити в біду

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти