"Жаба на трубі і бункерні злодії": Навальний вилаяв владу РФ і закликав до вуличних протестів

Російський опозиціонер оперативно записав звернення до прихильників.
Навальний
Олексій Навальний / Reuters

Російський політик-опозиціонер Олексій Навальний звернувся до своїх прихильників із закликом виходити на вулиці й влаштовувати акції протесту. Звернення було опубліковано на YouTube - відразу після того, як Химкинский міськсуд (Московська область) на виїзному засіданні у відділенні внутрішніх справ помістив його під арешт.

"Чого боїться ця жаба, що сидить на трубі? Чого бояться ці бункерні злодії найбільше? Ви самі відмінно знаєте. Виходу людей на вулиці. Тому що ця та річ, той політичний фактор, який не можна ігнорувати. Він найголовніший, найважливіший. Це суть політики. Тому не бійтеся — виходьте на вулиці. Виходьте не за мене, виходьте за себе, за своє майбутнє", - сказав Навальний.

Пізніше соратник політика Леонід Волков написав у Twitter, що штаби Навального негайно починають підготовку до великих мітингів по всій країні 23 січня 2021 року.

відео дня

Пізніше в мережі з'явилося відео того, як силовики оточили двір суду в місті Хімки, в якому зібралися прихильники Навального - причому з використанням автозаків.

читайте такожДружина Навального вступає в гру: експерт оцінив новий маневр проти режиму Путіна

Олексій Навальний новини

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти