Введення миротворчого контингенту у Нагірний Карабах можливе тільки за згодою Азербайджану і Вірменії. Наразі Баку і Єреван не висловлювали готовності на реалізацію таких заходів.
Про це заявив прессекретар російського президента Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.
"Першорядне питання тут - як дивляться на це протиборчі сторони, а саме Азербайджан і Вірменія. Будь-яке розміщення будь-яких миротворців, спостерігачів і кого б то не було можливо тільки за згодою обох сторін", - запевнив прессекретар Путіна, зазначивши, що азербайджанська і вірменська сторона поки що не висловлювали готовності піти на такий крок.
Також він відмовився коментувати інформацію про ракетний удар Азербайджану по військовому об'єкту у Вірменії і падіння ракети у Дагестані.
"Це треба до військових адресувати питання. Це стосується насамперед військового відомства", - підкреслив Пєсков.читайте такожРосія має намір ввести миротворців у Нагірний Карабах - політолог
Миротворці у Нагірному Карабасі
- 3 жовтня прем'єрміністр Вірменії Нікол Пашинян допустив обговорення питання введення російського миротворчого контингенту до зони нагірно-карабахського конфлікту і не виключив такої дискусії в рамках Мінської групи ОБСЄ.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв підтвердив можливість розміщення миротворчого контингенту у Нагірному Карабасі за згодою Баку і Єревана.
- В ОДКБ, яка гарантує захист території Вірменії в разі зовнішньої інтервенції, запевнили, що миротворчий контингент організації можуть ввести до Нагірного Карабаху тільки за згодою конфліктуючих сторін і на базі відповідного мандата Радбезу ООН.
- При цьому президент РФ Володимир Путін відкинув можливість військової допомоги Вірменії за лінією ОДКБ щодо Нагірного Карабаху.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред