Викинула померлого заробітчанина в ліс: полька відбулася смішним вироком

Тіло 36-річного заробітчанина Василя Чорнія знайшли лісники.
Викинула померлого заробітчанина в ліс: полька відбулася смішним вироком
Тіло Василя Чорнія знайшли в лісі

У Польщі суд міста Новий Томишль засудив роботодавця до 1 року 10 місяців позбавлення волі, працівника-українця якої знайшли мертвим у лісі.

Крім того, їй також на 8 років заборонив займати керівні посади як роботодавцю та займатися підприємницькою діяльністю у сфері, пов'язаною з працевлаштуванням, пише видання Wiadomosci.

Нагадаємо, в липні 2019 року тіло 36-річного заробітчанина Василя Чорнія, який працював на підприємстві з виробництва трун, лісники знайшли недалеко від міста Вонгровец у Великопольському воєводстві.

Як встановило розслідування, коли заробітчанин втратив свідомість, керівник заборонила співробітникам викликати швидку, при цьому врятувати чоловіка не вдалося.

Після цього роботодавець сказала всім йти додому, а сама на автомобілі вивезла тіло в ліс за 125 кілометрів від підприємства, де його і знайшли лісники.

читайте такожВ Україні готують літаки для відправки заробітчан: куди попрямують перші чартери

Роботодавця звинуватили в тому, що вона не забезпечила надання працівникові належної допомоги і цим ненавмисно спричинила його смерть. Також з'ясувалося, що працівники не були офіційно працевлаштовані.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що роботу в Польщі у зв'язку з пандемією коронавіруса втратила третину українських трудових мігрантів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти