Названо три сценарії відкриття кордонів ЄС для України

6 березня 2021, 21:07оновлено 10 березня 2021, 14:36
180
Вакцинація може спростити перетин кордонів з країнами ЄС для громадян України.
Безвіз
Українці зможуть влітку відправитися до ЄС в тому випадку, якщо ситуація c епідемією COVID-19 зміниться на краще / hrferl.org

Якщо ситуація з епідемією COVID-19 залишиться складною, то для туристичних поїздок українцям будуть доступні тільки низка певних країн. Шансів на подорожі Європою стане більше, якщо у Євросоюзі і Україні не буде фіксуватися негативна динаміка захворюваності. На обставини може вплинути і вакцинація. У зв'язку з розширенням доступу до вакцини ближче до літа, ймовірно, з'явиться більше можливостей для поїздок за кордон, розповіла виданню Апостроф віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.

За її словами, існує три можливих сценарії, на які повинні звернути увагу українці, збираючись на відпочинок.

Перший сценарій

Жорсткі карантинні обмеження діятимуть по всьому світу. Українці зможуть відправитися на відпочинок до обмеженої кількості країн. Наприклад, наразі для українських туристів відкриті:

  • Туреччина
  • Кіпр
  • Туніс
  • Хорватія
  • Болгарія
  • Чорногорія
  • Грузія
  • Албанія

Другий сценарій

У тому випадку, якщо рівень захворюваності на коронавірус в Україні знизиться, а у ЄС не фіксуватимуть суттєвий приріст нових прецедентів COVID-19, з'являться надії на більш широкий доступ до закордонних поїздок, ніж на цей момент.читайте такожЗМІ дізналися, чому вакцина CoviShield заблокує безвіз України з ЄС

Третій сценарій

Європейські країни можуть спростити процедуру перетину кордонів для тих осіб, які вакцинувалися від коронавірусу. Вже до літа процес вакцинації повинен набрати обертів: доступ до препаратів буде спрощенj і з'явиться можливість потрапити за кордон.

Поїздки за кордон – новини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти