Дипскандал з Грузією: Тбілісі вимагає від Києва екстрадиції Саакашвілі

Михайло Саакашвілі перебуває в розшуку, нагадав Давид Залкаліані.
Саакашвілі
Михайло Саакашвілі / GettyImages

Міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані прокоментував ситуацію навколо призначення Михайла Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ в Україні.

Як підкреслив він в ефірі телеканалу Imedia, Тбілісі вимагає екстрадувати Саакашвілі з України і нагадав, що на екс-президента Грузії заведено справу і він перебуває у розшуку.

"Звичайно, у нас була б зовсім інша реакція, якщо Саакашвілі був просто громадянином України, а не знаходився в розшуку і був засуджений у Грузії. Ми зверталися до української влади з проханням про екстрадицію Саакашвілі. На жаль, представники української влади в сьогоднішніх коментарях пропустили саме цю обставину", — зазначив Залкаліані.

Глава МЗС Грузії додав, що в міжнародній практиці стратегічне партнерство передбачає повагу суверенітету один одного.

читайте такожЗеленський розповів, навіщо дав Саакашвілі посаду голови Комітету реформ

Нагадаємо, раніше в МЗС відреагували на відкликання посла Грузії через призначення Саакашвілі. На факт відкликання посла Грузії Теймураза Шарашенідзе через призначення Михайла Саакашвілі відповів очільник МЗС України Дмитро Кулеба.

Президент Володимир Зеленський оголосив, що Україна відповість на відкликання посла Грузії. Він висловив сподівання, що Україна та Грузія збережуть добрі відносини, а конфлікт навколо призначення Саакашвілі вирішиться.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти