Лукашенко пригрозив знищити приватний бізнес

10 листопада 2020, 14:43
492
У кожній компанії, приватній і державній, має бути профспілкова організація, переконаний лідер Білорусі.
Лукашенко
Лукашенко пригрозив знищити приватний бізнес / Reuters

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що приватні підприємства, які не створять до кінця року у себе профспілки за пропозиціями провладної Федерації профспілок, будуть ліквідовані.

"Якщо до кінця року приватні підприємства не створять за вашими вимогами профспілкові організації, ці приватні підприємства будуть ліквідовані. Ви маєте внести ці пропозиції, жартувати ми не будемо", - сказав Лукашенко на зустрічі з очільником Федерації профспілок Михайлом Ордою, його цитує "СБ. Білорусь сьогодні".

За його словами, в кожній компанії, приватній і державній, має бути профспілкова організація.

"Ми бачимо, як деякі себе повели і взяли курс на знищення держави і державності в нашій країні. Гаразд, це ми розберемося за окремими напрямками. Але профспілкові організації мають бути створені. І ви від цього відступати у жодному разі не повинні", - зазначив президент.

Заяви Лукашенка - про що йшлося раніше:

Ситуація у Білорусі - про що важливо знати:

9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Олександра Лукашенка проголосували 80,1% виборців, за його головного опонента Світлану Тихановську - 10,1%.

Після оголошення результатів виборів країну охопили акції протесту. Силовики затримують учасників мітингів і застосовують до них силу, відкривають політично вмотивовані справи проти опозиціонерів.

В Євросоюзі не визнали результати виборів і вирішили запровадити санкції проти білоруських чиновників, відповідальних за фальсифікацію результатів голосування і застосування насильства проти незгодних.

23 вересня в Мінську відбулася таємна інавгурація Лукашенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти