Коли Путін поверне Донбас і Крим – прогноз експерта з ЦРУ

Свою позицію по відношенню до захоплених територій Путін продемонстрував чітко, вважає американський експерт.

Коли Путін поверне Донбас і Крим – прогноз експерта з ЦРУ
Коли Путін поверне Донбас і Крим – прогноз експерта з ЦРУ / Instagram

Україні не варто сподіватися на повернення в свій склад окупованого Донбасу і анексованого Криму, поки в Росії править нинішній президент Володимир Путін.

Путін ясно дав зрозуміти всьому світові, що ніяких територій нікому повертати не збирається, вважає колишній заступник голови ЦРУ Джек Девайн. Таку думку він висловив, коментуючи поправки до Конституції РФ, де йдеться про створення нових не федеральних територій.

"Повертаючись до Конституції, яка впроваджується в Росії, це формалізований документ, який лише закріплює реальність діючої системи, особливо ідею того, що ви не можете поступитися (раніше захопленими – ред.) територіями. Це просто реальність", – пояснив він в інтерв'ю виданню LB.ua.

Так що Україні залишається сподіватися хіба що на наступника Путіна.

"...немає гарантій того, що у разі змін в Росії наступники Путіна підуть тим же шляхом (яким зараз йде Путін – ред.). А поки що він просто фіксує реальність і дає зрозуміти, що він не віддасть жодних територій", – заявив Девайн.

Раніше він дав прогноз, коли Путін позбудеться влади. Коментуючи зміни до Конституції Росії, Девайн зазначив, що у Путіна на сьогодні дуже хороші позиції – і це дає йому карт-бланш.

Агресія Росії на Донбасі

У 2014-му на сході України бойовики створили самопроголошені "ДНР" і "ЛНР", в тому ж році на Донбас вторглися російські війська. РФ підтримує бойовиків, але не визнає, що пішла на агресію проти України.

У квітні 2014 року на сході нашої країни стартувала антитерористична операція, в кінці квітня 2018-го замість АТО почалася операція Об'єднаних сил.

Анексія Криму

У березні 2014 року в Криму під дулами російських військових пройшов так званий "референдум" про статус півострова, більшість жителів нібито висловилися за приєднання до РФ. Пізніше Росія анексувала Крим. В Україні влада визнали 20 лютого 2014 року датою початку захоплення півострова.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти