У США незліченна кількість смертей від Ковід-19, у бік Трампа летять камені

У США китайський вірус убив рекордну кількість людей за добу.

Дональд Трамп
Дональд Трамп знав про небезпеку коронавірусу ще в січні / Reuters

У Сполучених Штатах Америки станом на 5 квітня зареєстрували понад 312 000 випадків зараження китайським коронавірусом, близько 8500 осіб померли, причому 1344 смерті були зареєстровані в суботу - найбільша кількість загиблих в країні за один день.

Такі тривожні цифри фігурують зараз в американських ЗМІ. У той же час стало відомо, що розвідка США вперше попередила президента Дональда Трампа про спалах коронавірусу ще 3 січня.

За інформацією, представники розвідки під час закритих брифінгів з Трампом також попереджали його про серйозність загрози.

Однак тільки через 70 днів з моменту першого повідомлення влада США почала розглядати уханьську заразу як смертельну небезпеку, здатну вбивати тисячі людей.

На думку журналістів видання CNN, адміністрація Трампа втратила час, в той час як повинна була мати стратегію адекватного накопичення і розподілу основних поставок до того, як пандемія охопить країну.

Трампу дорікають у тому, що він кілька тижнів вагався, перш ніж вирішив скоротити експорт засобів індивідуального захисту, що рятують життя, - після того, як понад 7000 американців вже померли.

У бік Трампа полетіли каміння ще тому, що тепер Китай, який ще нещодавно у США називали "загрозою здоров'ю американців і способу життя", "стратегічним конкурентом", а також звинувачували в приховуванні правди про спалах коронавірусу, сьогодні "бере гору" і диктує свою повістку.

читайте такожЯк пошити правильну безпечну маску для обличчя – інструкція від учених СШАНагадаємо, 4 квітня повідомлялося, що в США за останню добу було зареєстровано понад 35 000 нових випадків захворювання на COVID-19, в результаті чого загальна кількість офіційно підтверджених випадків захворювання в країні становила 278 458.

Американською версією Уханю став Нью-Йорк - у місті від Ковід-19 померли 1867 людей. Всього в США померли 7159 людей.

З початку епідемії вилікувалися 9897 пацієнтів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти