Не вберегли: Лукашенко підозрюють у захворюванні на коронавірус - ЗМІ

За даними білоруських журналістів, Олександр Лукашенко останнім часом відчуває нездужання.
Лукашенко
Олександр Лукашенко / УНІАН

Білоруського президента Олександра Лукашенка вже другий раз поспіль підозрюють захворювання на китайський коронавірус.

Таке повідомлення опублікували місцеві ЗМІ. За їх даними, Лукашенко раніше нібито відчув сильне нездужання і навіть зомлів. Саме через це скасовані всі найближчі заходи за участю президента.

Прес-секретар Лукашенко Наталія Ейсмонт повідомила журналістам , що передача "Велика розмова з президентом" була перенесена на невизначений термін.

"Якщо у своєму питанні ви натякаєте на скасування названого заходу в зв'язку з розповсюдженням вірусу, то відповім так: справа не тільки і не стільки у коронавирусі", – заявила вона.

Також журналісти повідомляють з посиланням на власні джерела у урядових колах, останнім часом Лукашенко регулярно кашляє і, ймовірно, глава Білорусі намагається приховувати свої проблеми із серцево-судинною системою.

Нагадаємо, раніше деякі південноамериканські (бразильські і аргентинські) ЗМІ повідомляли про те, що президент Бразилії Жаїр Болсонару здав тест на китайський коронавірус Covid-19. І він виявився позитивним. Однак, ця інформація швидко була спростована. Виявилося, глава країни пішов здавати тест, оскільки коронавірусом заразився один із його соратників - голова спеціального секретаріату з комунікацій Фабіо Вайнгартен.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти