"Треба розібратися швидко": Німеччина різко висловилася на адресу РФ через Донбас

Гайко Маас зазначив, що ознайомився зі звітами з "народних республік"

Донбас
Донбас / УНІАН

Німеччина закликала Російську Федерації вплинути на бойовиків на Донбасі. Причиною такої вимоги стали тортури у в'язницях на окупованих територіях.

"Звичайно, ми торкнулися конфлікту на Сході України, який триває вже дуже довго. Шість років тому відбулася нелегальна анексія Криму та Німеччина, так само як і в минулому, далі буде підтримувати відновлення територіальної цілісності та суверенітету України. Ми будемо підтримувати це і робити цей внесок. Я прочитав звіти комісії ООН з прав людини про те, що у так званих "народних республіках" на сході України в'язні систематично піддаються тортурам", - заявив глава МЗС Німеччини Гайко Маас під час брифінгу з головою МЗС України Дмитром Кулебой

При цьому німецький дипломат заявив, що Німеччина різко засуджує подібне.

"Тут треба розібратися швидко, повною мірою і також хотілося б відзначити, що Росія повинна скористатися своїм впливом на сепаратистів на східній Україні більшою мірою, ніж до цього, щоб довести до кінця, завершити цей конфлікт", - підкреслив Маас.

Як раніше повідомляв Главред, українські полонені, які були звільнені в кінці грудня 2019 року, розповіли про жорсткі тортури, які їм влаштовували бойовики ОРДЛО.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти