"Карають за беззаконня": у Кремлі побачили велику "зраду" у розслідуванні справи МН17

Пєсков уточнив, що в Кремлі будуть аналізувати рішення суду по МН17, який запланований на 9 березня.

Пєсков
Пєсков заявив про "зраду" у розслідуванні справи МН17 / Reuters

У Кремлі з самого початку не довіряли результатам проведеного без російської участі розслідування по справі збиття в небі над Донбасом малазійського Боїнга МН17, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

При цьому Пєсков уточнив, що в Кремлі будуть аналізувати рішення суду по МН17, який запланований на 9 березня.

"Ми завжди ставили під сумнів об'єктивність роботи слідчої групи, оскільки ми були позбавлені можливості брати участь в ній", - сказав Пєсков.

Зазначимо, ця катастрофа за кількістю загиблих стала найбільшою в історії авіації за період з 11 вересня 2001 року і увійшла в десятку найбільших авіакатастроф за всю історію (9-е місце). Серед загиблих - 80 неповнолітніх, а всього 298.

Відзначимо, в соцмережах майбутній суд у справі малазійського боїнга активно обговорюють.

"Близько 200 млн. євро ми виплатили громадянам за рішенням ЄСПЛ, 3 млрд $ ми виплатили українському Нафтогазу за рішенням суду! 50 млрд $ ми виплатимо через рік Ходорковському за Юкос. А 9 березня новий суд по боїнгу МН17 і нові виплати! Добре, хоч хтось карає Кремль за беззаконня!", - пише користувач Мережі.

'Карають за беззаконня': у Кремлі побачили велику 'зраду' у розслідуванні справи МН17

"Карають не кремль, а населення, за те, що тупе і терпить кремль...", - переконаний ще один користувач Мережі.

'Карають за беззаконня': у Кремлі побачили велику 'зраду' у розслідуванні справи МН17

"Це тільки початок. Попереду 500 млрд. позов за Крим і 500 млрд. за Донбас — якраз вкрадених і вивезених Ху*лом грошей вистачить, щоб розрахуватися. Почнете знову з чистого аркуша, з кімнати в комуналці і розкладачки", - вважає Максим Мирович.

'Карають за беззаконня': у Кремлі побачили велику 'зраду' у розслідуванні справи МН17

читайте такожВ РНБО розповіли, які є версії по збитому Боїнгу в ІраніНагадаємо, у справі про трагедію рейсу МН17 на Донбасі усунули всіх українських прокурорів.

За даними видання NRC Next, звільнили двох українських прокурорів Спільної слідчої групи – Олесю Скрипник і Олега Пересаду.

"В останні місяці в ССО не було жодного прокурора від України", - йдеться в повідомленні.

Крім того, під час реформи Генеральної прокуратури України звільнили ще чотирьох прокурорів з українського підрозділу з розслідування трагедії рейсу МН17.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти