"Будь леді": у Мережі набирає обертів ролик, присвячений стереотипам про жінок

Десятки тисяч жінок у соціальних мережах діляться маніфестом

Синтія Ніксон
Синтія Ніксон / скріншот

У Мережі з'явилося феміністичне відео про стандарти, які нав'язують жінкам. Головною героїнею ролика стала зірка серіалу Секс і місто Синтія Ніксон.

Так, опублікований журналом Girls Girls Girls ролик "Ве a lady" (Будь леді) набрав за добу понад 800 000 переглядів на офіційному Instagram-акаунті. При цьому десятки тисяч жінок у соціальних мережах діляться маніфестом

"Вони говорили бути леді. Твоя спідниця дуже коротка. Твоя спідниця занадто довга. Не оголюй тіло, закрийся. Залиш що-небудь уяві. Не будь спокусливою. Чоловіки не вміють себе контролювати. У чоловіків є потреби. Виглядає сексуально. Виглядай гаряче. Не будь такої зухвалої. Носи чорне. Носи взуття на підборах. Ти занадто одягнена. Ти занадто роздягнена....", – починається промова Ніксон.

Актриса протягом майже трьох хвилин динамічно перераховує безглузді вимоги і правила поведінки, з якими стикаються сучасні жінки.

Варто відзначити, що поему "Будь леді, говорили вони" написала Камілла Рейнвилл. Вона опублікувала її у 2017 році, коли їй було всього 22 роки і вона вчилася Вермонтському університеті.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти