"Махновщина, замішана на фашизмі": Поклонська впала в істерику через Слугу народу

Наталія Поклонська залишилася незадоволена ідеологією партії президента України Володимира Зеленського.

Наталья Поклонская
Наталія Поклонська / УНІАН

Одіозна колишня "прокурор" анексованого РФ Криму Наталія Поклонська в черговий раз сунула свій ніс у справи української влади. В цей раз "няш-мяш" не сподобалася нова ідеологія президентської партії Слуга народу - український центризм.

"Україні потрібен миротворець — пора вже закінчувати цю "махновщину", замішану на фашизмі. Але для початку всі повинні сказати: "Прощай, зброя!". Щоб розведення військ в Донбасі було не фейкове, а реальне. Потім — дозволити громадянам говорити на рідних мовами (російською та угорською). Непогано б виконати обіцянку і посадити на якірну ланцюг свиноподібного шайтана Порошенко", - розплювалася жовчю Поклонська у своєму Telegram-каналі.

За її словами, на папері можна написати все що завгодно, але від цього нічого не зміниться.

"Змій-спокусник вже давно заповз у Київ... Львів не просто ненавидить Донбас, а закидає мінами. Як це називається? Центризм? Ні. Напевно, військовий нацизм", - заявила "няш-мяш".

Також вона уїдливо підкреслила, що буде чекати результату і висловила надію, що "нового Майдану не буде потрібно".

"Махновщина, замішана на фашизмі": Поклонська впала в істерику через Слугу народу

Як раніше повідомляв Главред, в Києві в ході третього етапу четвертого з'їзду партії Слуга народу була схвалена нова редакція статуту, а також запроваджено єдиний електронний реєстр членства в партії

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти