В Україні ліквідували близько тисячі "кадирівців"

Бойовики, які вижили, сформували загранотряди, повідомляють в українській розвідці.

Кадирівці під Києвом
Хоробрість "кадирівців" - елемент інформаційної війни, - Веніславський / Reuters

Народний депутат від фракції Слуга народу Федір Веніславський стверджує, що в Україні було близько тисячі "кадирівців", які приїхали з Росії на війну з українцями. Більшість з них ліквідували. Ті, що залишилися живими, створили загороджувальні загони.

У ефірі телеканалу Україна 24 він розповів про те, що українські військові знищили майже всі підрозділи окупантів-"кадирівців". До країни їх прибуло близько тисячі осіб.

"Більшість кадирівців, чеченців, які малюють себе хоробрими і безжальними солдатами, - це одна з невід'ємних складових елементів цієї гібридної війни. Більшість з них благополучно вирушили до Аллаха", - підкреслив Федір Веніславський.

Крім того, за даними української розвідки, "кадирівці", які вижили, сформували загороджувальні загони.

Також він підкреслив, що на напрямку Гостомель-Буча-Ірпінь стоять загороджувальні загони "кадирівців". Росіяни бояться, що їх розстріляють і намагаються здатися в полон ЗСУ.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що "кадирівці" розстріляли 12 російських військових замість того, щоб відправити їх на лікування до Білорусі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти