Повітря Києва забруднене: рівень формальдегіду перевищено в 3,5 раза

Також в нашій країні процвітає екотероризм, а псевдоекологи "забувають" про проблему забруднення повітря.

погода, Київ, Дніпро, пара, побачення
ілюстрація Reuters

Минулого тижня в столиці України зафіксували підвищений рівень канцерогенного формальдегіду в повітрі - норму було перевищено у 3,5 раза.

Як повідомили в Центральній геофізичній обсерваторії, рівень оксиду вуглецю був в 1,5 раза вище норми, діоксиду азоту – більш ніж у 4 рази. А високий рівень канцерогенів призводить до зростання захворювань, у тому числі онкологічних, розповіли експерти в коментарі "24 каналу".

Головною причиною забруднення повітря в Києві, за словами експертів, є ввезені до України старі авто з усього світу. До того ж немає ніякого контролю за вихлопними газами.

Ба більше: в нашій країні процвітає екотероризм, а псевдоекологи "забувають" про проблему забруднення повітря. А ця проблема шкодить здоров'ю і навіть загрожує життю.

Але восени на українців чекає ще одна проблема: традиційне спалювання листя, в результаті якого нерідко виникають лісові пожежі і горять торфовища. І як наслідок - в повітря вивільняються токсини і важкі метали, над містами нависає смог.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Повітря Києва забруднене: рівень формальдегіду перевищено в 3,5 раза». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
Магнітна буря 12 жовтня 2021: чого чекати від удару в 5 балівМагнітна буря 12 жовтня 2021: чого чекати від удару в 5 балів До України прийшов антициклон "Ольденбург": якою буде погода до кінця тижняДо України прийшов антициклон "Ольденбург": якою буде погода до кінця тижня Свати повертаються: з'явився трейлер 7 сезонуСвати повертаються: з'явився трейлер 7 сезону Ковід не закінчиться ніколи: чи потрібен Україні локдаунКовід не закінчиться ніколи: чи потрібен Україні локдаун Що таке нездоровий кишечник? Сім факторів, які вказують на хворобуЩо таке нездоровий кишечник? Сім факторів, які вказують на хворобу

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять