В Україні гостро стоїть питання юридичної відповідальності організацій, що промишляють екотероризмом

Разом з тим потрібно розвивати грамотний екологічний рух, який вказував би на реально наявні проблеми.

Верховна Рада
Верховна Рада України / УНІАН

Одними з найбільш очевидних наслідків екологічних проблем, які не вирішувалися в Україні десятиліттями, стають кліматичні зміни. Їх вирішення передбачає нормування питань юридичної відповідальності громадських організацій та НГО.

"Неминучим наступним пунктом є і нормування питань юридичної відповідальності громадських організацій та НДО, що промишляють екотероризмом – представники яких, піднімаючи на прапори гасла про захист навколишнього середовища, на ділі перешкоджають роботі підприємств і, частенько, просто вимагають гроші у їхніх власників", - мовиться в статті УНІАН "Кліматичні біженці. Чому на екологічні проблеми в Україні більше не можна закривати очі".

Разом з тим потрібно розвивати грамотний екологічний рух, який вказував би на реально наявні проблеми у сфері охорони навколишнього середовища і сприяв би реалізації корисних реформ.

В іншому випадку, продовжиться ситуація, при якій важливість вирішення екологічних проблем в Україні буде декларуватися тільки на папері, а відповідальність за те, що держава десятиліттями закривала на них очі, буде нести виключно український бізнес. При тому, що багато соціально відповідальних компаній в Україні і так вкладають космічні кошти в екологічну модернізацію своїх підприємств, а отримують за це – в кращому випадку, подяку від влади, а в гіршому – ще більшу зарегульованість бізнес-процесів.

Крім цього, в Україні назріло питання проведення реформ у сфері управління відходами, екологічного контролю, а також екологічних фінансів, в цілому, і екологічного податку, зокрема.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «В Україні гостро стоїть питання юридичної відповідальності організацій, що промишляють екотероризмом». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Гороскоп на 19 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: люди з минулого або підказки інтуїціїГороскоп на 19 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: люди з минулого або підказки інтуїції Старша дочка Олі Полякової загриміла в лікарнюСтарша дочка Олі Полякової загриміла в лікарню Ольга Сумська похвалилася пишним бюстом у чорному злитому купальникуОльга Сумська похвалилася пишним бюстом у чорному злитому купальнику Як не мерзнути вдома: прості поради, які допоможуть зробити кімнату теплішеЯк не мерзнути вдома: прості поради, які допоможуть зробити кімнату тепліше Свіжий президентський рейтинг: підтримка Зеленського помітно впалаСвіжий президентський рейтинг: підтримка Зеленського помітно впала

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти