Нова карта боїв в Україні від британської розвідки: ворог зайняв Сєвєродонецьк, а ЗСУ біля Херсона

У сервісі мікроблогів Twitter були опубліковані нові карти жорстоких боїв в Україні, які зроблені на основі даних британської військової розвідки.

ВСУ, засідка
Ворог зайняв Сєвєродонецьк, а ЗСУ біля Херсона - нова карта/ ua.depositphotos.com і скріншот з відео

У всесвітній Мережі з'явилися чергові карти жорстоких боїв в Україні між ЗСУ та російськими військами станом на 26 червня. Відповідне повідомлення з посиланням на дані британської розвідки на своїй сторінці в сервісі мікроблогів Twitter Міністерство оборони Великобританії.

Згідно з картою, російські окупанти зайняли місто Сєвєродонецьк (Луганська область). І в цьому самий час бійцям Збройних сил України вдалося проломитися до зайнятого російською армією Херсону.

Нова карта боїв в Україні від британської розвідки: ворог зайняв Сєвєродонецьк, а ЗСУ біля Херсона

читайте такожСкоро нічим буде воювати: розвідка Британії попередила про проблеми зі зброєю в армії РФ

Нагадаємо, раніше військова розвідка Великобританії повідомляла про те, що у командуванні армії РФ пєресь на Донбасі. Наступною метою окупантів після Сєвєродонецька може стати Краматорськ.

Водночас розвідка вважає, що це лише одне з декількох завдань, які хоче виконати Росія, щоб окупувати весь Донбас.

Пізніше керівник української військової розвідки Кирило Буданов говорив, що українські війська відійшли зі зруйнованого Сєвєродонецька у напрямку Лисичанська, звідки продовжать оборону.

"Дії, що відбуваються в районі Сєвєродонецька - це тактичне перегрупування наших військ. Це відхід на вигідні позиції для отримання тактичної переваги", – зазначив Буданов.

Інші новини:

Дивіться онлайн новини Донбасу

Автор: Єгор Бунін
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти