Експерти вимагають визначити поняття "екотероризм" і "екорейдерство" на законодавчому рівні

За їх словами, такі явища як "екотероризм" і "екорейдерство", негативним чином позначаються на бізнесі.

Екологія, труби

У Києві під час національного екофоруму піднялися питання екотероризму та екорейдерства в Україні. Зокрема, учасники обговорення заговорили про необхідність визначення даних понять на законодавчому рівні.

Як йдеться в сюжеті "5 каналу", голова комітету промекології Європейської Бізнес Асоціації Станіслав Зінченко акцентував, що деякі екоорганізації таким чином тиснуть на підприємства.

"Найчастіше цей тиск пов'язаний з правами власності. Це велика проблема для України. Але вона не тільки в Україні. Це світова практика - використовувати екорейдерів для того, щоб спробувати віджати підприємство", - розповів Зінченко.

А ось екологічний аудитор Іван Паламарчук підкреслив, що екотероризм і екорейдерство відлякують інвесторів.

"Тобто інвестор не бачить перспективи вкладення своїх коштів і розвиток бізнесу, тому що на будь-якому етапі псевдоактивісти, екотерористи можуть перешкодити цій діяльності", - заявив він.

Форум завершиться 22 жовтня. Після цього професійні експерти в підсумковій резолюції мають намір звернутися до прем'єра, президента і парламенту з вимогою на законодавчому рівні визначити такі явища, як "екотероризм" і "екорейдерство". Також вони проситимуть виробити дієві механізми захисту від них прозорого бізнесу.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Експерти вимагають визначити поняття "екотероризм" і "екорейдерство" на законодавчому рівні». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Принесе щастя і достаток у вашу родину: як змусити цвісти грошове дерево - простий спосібПринесе щастя і достаток у вашу родину: як змусити цвісти грошове дерево - простий спосіб Фінансовий гороскоп 2022: кому зі знаків посміхнеться грошова удача в рік ТиграФінансовий гороскоп 2022: кому зі знаків посміхнеться грошова удача в рік Тигра Сигаретний попіл - унікальне добриво для кімнатних рослин: як застосовувати і в чому користьСигаретний попіл - унікальне добриво для кімнатних рослин: як застосовувати і в чому користь Здійснення мрії та підступність друга: прогноз на картах Таро для Близнюків на грудень 2021Здійснення мрії та підступність друга: прогноз на картах Таро для Близнюків на грудень 2021 Солістка The Hardkiss приголомшила шанувальників фото в бікініСолістка The Hardkiss приголомшила шанувальників фото в бікіні
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти