"Автомотлох" найбільше забруднює повітря в містах України - експерт

Україна посідає п'яте місце серед європейських держав через смертність, пов'язану з екологією.

погода, Київ, Дніпро, пара, побачення
Фото Reuters

Найбільше екологію міст України забруднюють старі автомобілі, привезені з усього світу, заявила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяни Тимочко, повідомляє "24 канал".

"Найбільший внесок у забруднення навколишнього середовища і в столиці, і в маленькому районному центрі вносять пересувні джерела – автомобілі. Їх кількість вже давно перевищує кількість населення", – зазначила Тимочко.

У Всесвітній організації охорони здоров'я Київ назвали однією з найбільш забруднених столиць світу, а Україну помістили на п'яте місце серед європейських держав через смертність, пов'язану з екологією.

При цьому екологи відзначають, що забруднення навколишнього середовища помилково пов'язують виключно з промисловістю.

"Саме підприємцям активісти і політики-популісти найчастіше висловлюють претензії і спекулюють на цій темі заради власних рейтингів. В Україні навіть виник термін – екологічний тероризм, спрямований на шантаж бізнесу. Хоча насправді компанії витрачають мільярди на екологічні модернізації, а до екології підприємств завжди прикута увага. Небезпека цього процесу в тому, що реальні екологічні проблеми залишаються без уваги. Екологи та активісти просто не звертають уваги на проблеми, які не приносять прибутку. Тим часом рівні небезпечних речовин у повітрі, зокрема Києва, стабільно в кілька разів перевищують норму", – йдеться в матеріалі.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «"Автомотлох" найбільше забруднює повітря в містах України - експерт». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Коли День бабусь в Україні в 2021 році та інші свята сім'їКоли День бабусь в Україні в 2021 році та інші свята сім'ї Прикмети на 25 жовтня: що не можна робити і як не потрапити в бідуПрикмети на 25 жовтня: що не можна робити і як не потрапити в біду Принесуть біду: названо три речі, які не можна губитиПринесуть біду: названо три речі, які не можна губити Без морозу, але з передзимовою прохолодою: яким буде листопад в УкраїніБез морозу, але з передзимовою прохолодою: яким буде листопад в Україні День Іверської ікони: що не можна робити в свято 26 жовтня, а що потрібноДень Іверської ікони: що не можна робити в свято 26 жовтня, а що потрібно

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти