Настав час святкування – Epic Games запустила зимовий фестиваль в Fortnite

Отримайте безкоштовні екіпіровки, злітайте в повітря і розважайтеся.

false
Fortnite / Epic Games

Розробники зі студії Epic Games оголосили про початок зимового івенту "Снігопад" у королівській битві Fortnite. До 5-го січня 2021 року на зимових просторах острова можна прикинутися сніговиком і змусити ворогів ковзати за допомогою морозних гранат.

Також гравцям будуть доступні завдання, за виконання яких покладаються ексклюзивні нагороди та костюми. Зокрема, користувачі можуть вибити прикрасу на спину "Щит-сюрприз", кирку зі сніговою кулею "Крижані сфери", дельтаплани, обгортки, і багато іншого.

З операцією "Снігопад" в Fortnite повернуться формати "Повітряний бій", "Ударні веселощі" та інші, а також з'явиться новий режим "Ударна хвиля", в якому гравці повинні виштовхувати один одного у швидко насувається Бурю. Всі тимчасові режими будуть запускатися у випадковому порядку в матчмейкінгу "Зимового переполоху". На додаток до цього геймерів чекають виготовлений сніговиком літак X-4 "Буревісник", можливість маскуватися під сніговика, сховавшись всередині потайного сніговика, морозні гранати та інше.

Нарешті, в магазині предметів гравців чекають нові тематичні екіпіровки та екіпіровки з минулих сезонів, а до закінчення операції (до 5 січня, 16:00 за Києвом) в магазині буде безкоштовно доступна емоція "Співаємо хором".

false

Нагадаємо, що 2 грудня в Fortnite розпочався п'ятий сезон другої глави, присвячений "найбільшим мисливцям усіх часів". У гру додали екіпіровку Мандалорця разом з малюком Йодою, нові локації, героїв і зброю. Сезон триватиме до 15 березня.

Раніше в грі з'явилася інтеграція з додатком Houseparty (ПК, PS4 / PS5), а отже, ви зможете спілкуватися у відеочаті під час події.

Ось як можна додати відеочат до Fortnite:

  • Відкрийте Houseparty на iOS або Android і приєднатися до Fortnite в налаштуваннях або через значок TV.
  • Приєднайтеся до друзів як завжди або запросіть їх приєднатися до вас.
  • Запустіть Fortnite на ПК або PlayStation.
  • Продовжуйте спілкуватися з друзями під час гри.
  • Відзначимо, що станом на сьогодні Фортнайт вважається однією з найпопулярніших ігор у світі. Вона регулярно ставить рекорди за кількістю гравців і глядачів на Twitch. А коли одного разу Fortnite на час "зламався" і перестав працювати, з цього зробили справжню трагедію.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти